-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek'][B]Matusz,[/B] masz jakąs chwilę wolną od pracy, że tyle fotek tutaj wstawiłeś?:lol: pzr.[/quote] dzisiaj mam wolne akurat, ale aktywni spędzam zawsze taki czas :) jutro do pracy, do soboty. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7586.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7582.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7579.jpg[/IMG] Tam coś jest, proszę mi to dać:p [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7596.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7620.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']zwlaszcza w lozku:razz:[/quote] dokładnie ;) [quote name='Ola164']Przyszłam sobie w odwiedziny po nieobecnościach ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7598.jpg[/URL] - ojć... Śliczny jest :loveu: - nie wiem który raz to mówię :evil_lol:[/quote] hej Olu, :evil_lol: [quote name='deer_1987']Polecam na przyszlosc krotszy czas to wtedy i noga ktora sie drapie bedzie ostrzejsza,.[/quote] akurat tutaj ostrość jest na głowie... :p [quote name='Rinuś'][I][B]Oj Mateuszku coś widze, że fotki gorsze są :razz::razz::razz::razz: Musisz się poprawić bo masz wspaniałego modela :loveu:[/B][/I][/quote] sama jesteś gorsza :evil_lol::evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']czesc :multi: piekne zdjecia :loveu: dziekuje za życzenia !! :multi::multi::loveu:[/quote] hej Beti ! :multi:;) [quote name='eria']czy Tobiasz w ten sposób sypia jak na ostatniej fotce ??? bo jak tak to taka chyba charakterystyczna jamników poza do spania :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] tutaj akurat się zabawiał tarzając się po dywanie, ale bardzo często w ten sposób śpi:loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7619.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7602.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='hovomaniaczka'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7587.jpg[/URL] Jamniki maja cos w sobie, ze przykuwaja wzrok ;)[/quote] ;) [quote name='Marta_Ares'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7575.jpg[/URL] urocze:loveu: :loveu: :loveu: Amelka śliczna:loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] Amelka słodkości i palce lizać:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a']Więcej! :loveu:[/quote] proszę :diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7598.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7618.jpg[/IMG] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: -
[quote name='Goshka']A ty kiedy masz wolne??? ;)[/quote] hmm... ja, teraz mam niedzielę wolną, a potem chyba 8-9 sierpnia.
-
[COLOR=Navy][B]dawno tego pana nie widziałem, mój ulubieniec:loveu::loveu::loveu: a to Gosia idzie na urlop ;) [/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='hovomaniaczka'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7575.jpg[/URL] Kocham te spojrzenia:loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]Ja również :)[/B][/COLOR] [quote name='Isadora7']Brakowało mi tego spojrzenia: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7575.jpg[/URL][/quote] ;) [quote name='Tekla64']"latanie samopas" jak to nazwales , to domena jamnikow" bo dla nich zadne ogrodzenie nigdy nie jest szczelne, wszystko zalezy tylko od stopnia checi wydostania sie za nie ,a wtedy pomyslowosc i pracowitosc biora gore nad kazdym plotem. chodzilo mi konkretnie o to ze z wiekiem wlasnie coraz bardziej kombinuja by sie za nie wydostac i sa coraz bardziej zdeterminowane w dazeniu do prokreacji . tego wlasnie majac jamniki w miescie totalnie nie znalam, dlatego tez twierdze ze miejska odmiana jamnikow mocno psychicznie sie rozni od wiejskich jamnikow, teraz dopiero poznaje ich prawdziwa nature.[/quote] [COLOR=Navy][B]Rozumiem, rozumiem... :)[/B][/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a']:loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7581.jpg[/URL][/quote] :loveu: Pan na włościach :] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7587.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7587.jpg%5B/IMG%5DG[/IMG] -
[B]Asiaczku,[/B] nie to nie było pływanie :evil_lol::evil_lol: To był program o tygrysach bengalskich, i pokazywano jak kobieta z USA przyleciała i szkoliła tamtejsze psy z ich przewodnikami, no i było tam trochę basenji. No ale nie wiem czy to do końca takie "czyste" basenji było, jak pisałem już, dla mnie trochę się różnią np od twoich, m.in. mocniejszą głową, ale ogonki zakręcone miały, tricolory były ale większość rudo-białe. Czytała Krystyna Czubówna :diabloti:
-
[quote name='panienkabubu']Ja dzisiaj oglądałam! :) Widziałam mnóstwo basenji-podobnych psiaków :)[/quote] No ja też widziałem, było nawet parę takich rodowitych chyba basenji, ale ja się nie znam, te głowy ich były takie mocne :eviltong:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p jaka fajowska Amelka :loveu: Buziaczki Wnuśku ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]buziaczki Babciu :loveu: [/B][/COLOR] [quote name='Tekla64'] no wlasnie zauwazylam ale ja to dopiero na wsi dostrzeglam, kiedys mialam reproduktora i zadnych wyglupow nie bylo, statecznie i z godnoscia czekal se na panienki, a te wioskowe jamniory to z wiekiem szaleja jak glupie. w zeszlym lipcu jednej nocy starcilam dwa w takiej wiejskiej uzerance o panienke i to jedna, a oba byly nie powiem ze stare ale Mefisto mial 10lat a Wacek 6 i juz ich nie ma a teraz najwieksza *******a z mojego jamniczego stada Gustaw tez zaczal sie wymykac i wraca coraz mocniej pozarty niestety nie mam na to sposobu by go zatrzymac[/quote] [COLOR=Navy][B]tyle, że ja mieszkam w mieście :p i pies nie "lata" sobie samopas:diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7571.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7575.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7581.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] -
[quote name='Goshka']To racja, pogoda fatalna :shake: A my w niedzielę wybralismy sie na Piknik Country do Mrągowa, ale nie dojechalismy dojechalismy tylko do Biskupca, gdzie Arsa z zapałem wystawiała gołębie, a Jazz usilnie próbowała wykąpać się w jakiejś śmierdzacej rzeczce :eviltong:[/quote] no więc właśnie :eviltong::eviltong:
-
[quote name='Goshka'] No ja nie wspomne kto tu kogo miał odwiedzić. Ale ani ty ani Bartosz sie nie odzywacie.....:mad::mad:[/quote] [COLOR=Navy][B] hmm... nie wiedziałem, czy to aktualne czy nie było, poza tym pogoda fatalna czyż nie ? :eviltong:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]u mnie plaży mnogo, z 8 będzie jak nie więcej :lol::p jak tutaj wesoło :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
tiaaa... musi :diabloti::p dawaj więcej fotek córuś :lol: -
[COLOR=Navy][B]ładnie to tak?... innych odwiedza a Tobiasza to już nie!:placz::obrazic: [/B][/COLOR]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']:loveu: Dziękujem i dziękuję też pięknie za slowa otuchy jeszcze przed egz. Tatka odwiedzem oczywiscie:loveu:, ino to troche jeszcze potrwa, prawko odbiorę za miesiąc, a troche czasu zleci zanim mi rodziciele pozwolą prowadzić samochod samej bez żadnego z braci, którzy teraz będą robić w roli pseudo - instruktorów :evil_lol: To tak pewnie po maturze w 2010r. :diabloti: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] o matko przenajświętsza ! ile ja mam jeszcze czekać ! :diabloti: ... -
Asiaczku, włączyłaś tvp1? :eviltong: jak dzwoniłaś to spałem, bo mnie dzisiaj jakoś zmuliło:shake:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]hahaha też miałem pegazusa ! :diabloti::diabloti: mario bross i contra :loveu::diabloti: to były czasy:cool1: wilka i zająca też miałem pa rusku :D [/B][/COLOR] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Gratulacje raz jeszcze ! :multi::loveu::loveu: a Tatka odwiedzisz tyż?:eviltong::razz: [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Alez usmiechnięta Amelka!:loveu: [URL]http://img148.imageshack.us/img148/3639/img6976r.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] :loveu::loveu: [quote name='anetta']:evil_lol: Jakie ma dwa ząbeczki :evil_lol::lol::evil_lol: A Tobiasz jak?[/quote] no wyżynają jej się ząbki;) a Tobiasz... hmm... ok, zdrowie dopisuje, humor też. Teraz okres cieczowy więc szał ciał:evil_lol::evil_lol: z serenadami włącznie:shake: ja nie wiem, myślałem, że pies im starszy tym mądrzejszy a tu zupełnie na odwrót, zachowuje się ostatnimi czasy gorzej niż szczeniak:shake::razz::mad: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck'][B]ty to pikus w porownaniu z tym co on z Radkiem wyrabia:diabloti:[/B] mam tak wolny internet ale wstawie wam dwa zdjatka chapsika:diabloti: [/quote] bo ja byłem tylko 2 czy 3 dni, to dlatego :eviltong::eviltong: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck'][B] tym bardziej ze on od malego boi sie facetow i nigdy tak zadnego nie pokochal:roll:[/B] [/quote] mnie pokochał ! :loveu::loveu: -
i [COLOR=Red][B]SIÓDMA[/B][/COLOR] ! :diabloti:
-
pozowała Karolajna ;) [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5420/img7385o.jpg[/IMG]