-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[quote name='eria']Matusz boję się myśleć jak zmywałeś ten makijaż :crazyeye::shake::shake::shake:[/quote] mleczkiem do demakijażu ;)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Iza.']oj tam na dworu od razu :diabloti: kawalek podworka Ci moge uzyczyc :cool3:[/quote] buhahaha:evil_lol: idę spać, bo jutro na 5.50 do pracy, si ju:razz: -
[quote name='Daja_']! Podoba mi się. (nazwa tego także,bo po taką nazwa jest moja trupa teatralna,i jak spojrzałam na nazwe,to miałam nadzieje na coś obłędnego i proszę ! super :loveu: )[/quote] dzięki ;) ja jestem w [URL="http://www.zmysl.zabart.com/"]ZMYŚLE[/URL] :)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Iza.']No to ja Cie zapraszam :diabloti::eviltong:[/quote] taaa, a spać będę na dworcu tak ?:evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Iza.']Jakos tak sie domyslilam :eviltong::diabloti: a kiedy bedziesz wiedzial ?:eviltong:[/quote] jak dostane zaproszenie :eviltong: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']no no:razz: [URL]http://img515.imageshack.us/img515/3503/img7629k.jpg[/URL] [URL]http://img181.imageshack.us/img181/92/img7630aa.jpg[/URL] swietne;) mamy sie bac???:lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]nie, czemu macie się bać. To tylko imagination:p[/B][/COLOR] [quote name='Iza.'][URL]http://img515.imageshack.us/img515/3503/img7629k.jpg[/URL] łoł :crazyeye: to jest ekstra :loveu: Bedziesz w tym roku w Bialymstoku ? :cool3::lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki, sam robiłem:diabloti: nie wiem czy będę;)[/B][/COLOR] -
[quote name='olekg89']Uwielbiam ludzi udających inteligentów :][/quote] Ja też:loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] nie ...twoich podbojów :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] przecież ja grzeczny jestem... :diabloti::peace:
- 78403 replies
-
[quote name='olekg89']Może właśnie może.[/quote] W życiu nic nie jest pewne:p oprócz śmierci.
-
[quote name='olekg89']Matusz przecież i tak nie pojedziesz na zlot:cool3:[/quote] A Ty co taki pewny?:evil_lol: blisko będę miał to się pojawię może.:p
-
[B]Imagination. [U][url]http://img18.imageshack.us/img18/92/img7630aa.jpg[/url][/U] [/B]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Darianna']jak te jajka mi ciążą.... [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7579.jpg[/URL] :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] chyba nie ciążą :diabloti: to gimnastyka po głębokim śnie :p:eviltong: -
[quote name='Honey']W jamniora kliknac? Ide polookac :razz:[/quote] taaa, w tego dłuuugiego :diabloti::eviltong:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Honey'][URL]http://img181.imageshack.us/img181/92/img7630aa.jpg[/URL] :smhair2::scared: I Ty sie dziwisz, ze gosci odstraszyles ?! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] bo to jest właśnie imagination :eviltong: ale wyżej Tobiasz jest :lol::diabloti: -
[quote name='Honey']No tak... nas jest wiecej, a WY to zawsze na latwizne idziecie ! :diabloti: A jak obstawiac to konkretnie, a nie albo tyle, albo tyle, a moze jeszcze tyle :eviltong:[/quote] buhahaha:diabloti::diabloti: [SIZE=1] nie odwiedza nas nikt:-(, to ja napiszę, że dałem linki do zdjęć Imagination by me:diabloti:[/SIZE]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] już siem bojam :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mnie???:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Marta_Ares']Łódź:mad: :mad: :mad:[/quote] tak, tak, tak !:p
-
hejos, już za niedługo zaplanuję mam nadzieję moją wojaż na południe Polski :diabloti::multi: mam nadzieję, że wsio wypali :p
- 78403 replies
-
ktoś musi iść na łatwiznę :diabloti::eviltong: ja obstawiam, że zapewne więcej jest suczek, jak to zawsze, wszędzie was więcej:mad: a liczby? hmm... 7 suczek i 3 psy, albo 6 suczek i 4 psy:p
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']... się przestraszyć można...;):lol: [URL]http://img515.imageshack.us/img515/3503/img7629k.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Tylko Asiaczku się nie przestrasz bo jeszcze na Sopot nie dojedziesz :diabloti::shake: to macie jeszcze jedno, hahaha:diabloti: Imagination. [url]http://img181.imageshack.us/img181/92/img7630aa.jpg[/url] -
[quote name='Honey']Brawo Matusz :evil_lol: A teraz ile czego ? :eviltong:[/quote] poproszę fotkę szczylków na plecach leżących :diabloti::diabloti:
-
10 !! :multi::multi::loveu::loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Agappe']ciekawa pozycja :diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol:[/quote] :diabloti::diabloti: [quote name='Tekla64']a uwierzysz ze moj jamnior od czterech lat mieszka w budzie na zewnatrz? kiedys sypial ze mna w lozku, czas przestosowania to dwa tygodnie!!![/quote] nie uwierzę, bo mój by tam odszedł zaraz po wejściu, toć to panicz:loveu: takie imagination , make up by me ;-) wojownik z lasu :P :diabloti::diabloti: [URL]http://img515.imageshack.us/img515/3503/img7629k.jpg[/URL] -
Gratulacje ! !:loveu::loveu::multi::multi: