[quote name='3 x']oj
Bazyl ma fałdki jak szarpejki ;)[/QUOTE]
Im starszy, tym bardziej fałdzieje ;).
[quote name='Alicja']a ja czekałam na foto aż TZ spadnie z łóżka wypchnięty ;)[/QUOTE]Ostatnio wypychana jestem tylko ja :D.
[quote name='Jasza']Zdjęcia piekne tylko niepotrzebnie się TZ tak kryguje :eviltong:[/QUOTE]
Też mu to mówiłam, ale się uparł ;).
Bazylek mnie wczoraj nastraszył.
Miał gorszy dzień. Sercowo się niezbyt czuł. I był w tym taki bezradny, taki zmęczony, taki słaby, że już naprawdę myślałam o najgorszym... Na szczęście po południu mu się poprawiło i dziś już wszystko jest ok :multi:.