-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']nie strasz Kasia[/QUOTE] Nie było tak źle ;). Dwie obgryzione komody. Kanapa artystycznie poszatkowana tu i ówdzie. Zanim dorobiliśmy się nowej dziury upychaliśmy szmatami :D. Parę drobniejszych zniszczeń. I duża dziura w nowo zakupionej wersalce :D. Bo tak fajnie wyciąga się jej wnętrzności, gdy pani bierze prysznic :D. Luz :). -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Widzę, że Prodziak podąża tą samą drogą co nasz białas. Dopóki nie wymienił zębów na stałe i nie powiększył, wraz ze wzrostem, paszczy nie niszczył niczego. Za to potem sobie odbił :D. -
Sam się zmęczył. Nicnierobieniem ;). A tak poważnie, to on teraz już tak ma. Przysypia w wielu miejscach. W domu sporo się izoluje. Czasem śpi tak mocno (albo tak źle już słyszy), że nie zauważa, że ktoś wszedł do domu. Potem jest WIELKIE zdziwienie i jeszcze większa radość :). Taki dziadziuś kochany :loveu:. Tylko z tym łażeniem do zoologicznego to zaczyna być upierdliwe. Zwłaszcza o 5, 6 albo 7 rano :mad:. O krótkich spacerach na siku i koo, można zapomnieć. Gdzie te czasy, kiedy szło się za blok i domu, z powrotem do łóżka?! Teraz jest chodzenie po 20-30 minut... Bo białas ma swój plan i MUSI go zrealizować! A jak nie, to się obrazi i będzie wracał jak osioł na postronku, kilometr za nami, przystając co jakiś czas. I jeszcze na złość koo nie zrobi :mad:.
-
Zaległe spacerowe. Bazyl i Bora :). Oboje w tym samym wieku. Borutek przygarnięty z fundacji opiekującej się labkami. A białas niezadowolony z konieczności pozowania ;). [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HaSMqXEK8DU/UmVx2BCDJmI/AAAAAAAAFJ0/P5utZ3WFTjA/s640/DSC_7068.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-d6P6m10Y3F0/UmVx2ETj_LI/AAAAAAAAFJ8/sZHy6WqvjYk/s640/DSC_7074.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WFhyzfYcctI/UmVx2E8qw5I/AAAAAAAAFKE/rNS9V-uMt1k/s639/DSC_7075.JPG[/IMG] Drzemeczka ;). [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z-G6A4XQCAA/UmVx3Gb-i9I/AAAAAAAAFKQ/BaHBx5yg6yY/s639/DSC_7077.JPG[/IMG] Pojawił się w pobliżu nas sklep zoologiczny. Białas odwiedził go jeszcze przed otwarciem. Po prostu poszedł, walnął kagańcem w drzwi, został wpuszczony, dostał kiełbaskę ze strusia i od tamtej pory upiera się by był to stały punkt jego spacerów. Nawet tych o 5 rano :D. Od dziś ma też drugie ukochane miejsce i ukochanego kucharza :). Tak skutecznie robił dziś do pana maślane oczka i tak się uparł że chce wejść na zaplecze kuchenne restauracji, że pan postanowił poczęstować go wołowinką. A ponieważ białas miał namordnik to doszedł do wniosku, że zapakuje mięsko na wynos. I w ten oto sposób Bazylek otrzymał ponad kilogram przepysznego, przyrządzonego już mięcha :). Mówiłam panu, że teraz ma jak w banku, że białas będzie wracał i to pewnie kilka razy dziennie, ale pan się nie przejął ;). Normalnie, że ten nie wpadliśmy na to wcześniej... trzeba było od zawsze Bazylątko zabierać w różne miejsca (sklepy, restauracje, itp.), gdzie robiłby cudne minki i prezentował swe argentyńskie wdzięki, otrzymując dary przeróżne. Ileż byśmy zaoszczędzili :D.
-
Neron - po dłuuuuugim pobycie w schronisku znalazł domek!!! :)
maciaszek replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania91sc']Proszę trzymać mocno kciuki za Nerona w sobotę :cool3:[/QUOTE] Coś się kroi?! Kciuki zaciśnięte! -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Dużo melisy i wielu wielu wielu lat z Pięknisiem! :) -
Wspaniałe wieści :multi: :multi: :multi:
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ładne :) :). -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']jak widać w dupie miał wszelkie zasady feng shui ;)[/QUOTE] Bo feng shui jest przereklamowane! ;) [quote name='sleepingbyday']moja droga - pies ma dokładnie taką dlugość, jak szerokie jest łóżko.[/QUOTE] Coś w tym jest :D. -
[quote name='Jasza']A co to za pszczółka? Wygląda smakowicie. Mam nadzieję, że nie ajerkoniak z colą ...:roll:[/QUOTE]O nie! To byłoby obrzydliwe... Pszczółka to coś na kształt "Wściekłego Psa", czyli połączenie wódki z sokiem (ale tym razem bez tabasco). Sok imbirowy i wódka cytrynówka. Trzeba wypić jednym haustem. Pychota!
-
55 lat... kawał czasu... ciężko :( Dużo sił dla Twojej mamy. I dla Ciebie też!
- 78403 replies
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
maciaszek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']a wiecie że na poczatku listopada minał rok jak Fredulek:loveu: jest z nami ? oby tych lat jeszcze było mnóstwo :)[/QUOTE]Oby było ich dużoooooo! -
Wychudzona amstaffka - młoda, przyjacielska Buba MA DOM
maciaszek replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
Buba powędrowała na katowicki wątek, na stronę Fundacji. Ma też nową kartę na stronie schroniska. -
Z tym ładnie to różnie bywa ;). Są rejony bardzo fajne, są koszmarne. A najładniej to jest nocą :) Ja akurat za Katowicami nie bardzo przepadam. Wolę np. Łódź :loveu:.
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-DrNViknfQvc/UmVwxGMzPjI/AAAAAAAAFJQ/MS9LEoaFEdc/s639/DSC_7059.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-9ulEoBLszxE/UmVwxdJR4RI/AAAAAAAAFJU/1nM4Y6DptyA/s639/DSC_7064.JPG[/img] A Bazylek? Bazylek śpi i chrapie. Obżarty. Zadowolony. Dziś było Wielkie Gotowanie :).
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KAz6XNeHD00/UmVwvc9T64I/AAAAAAAAFIo/v2Zlf5qI76g/s512/DSC_7035.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-R2oiYVrSMHs/UmVwvyd_cOI/AAAAAAAAFIw/nGP4lLcr4Jk/s640/DSC_7038.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-S1W8ZGF1HqY/UmVwwFl4g6I/AAAAAAAAFI8/So1z5a1qSig/s639/DSC_7044.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xgw7Pnhq8f0/UmVwwnviRNI/AAAAAAAAFJA/F1WDCHsozVM/s512/DSC_7051.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ao8JqCrf60E/UmVww_M-0cI/AAAAAAAAFJI/mx9RgYMqZJY/s639/DSC_7057.JPG[/IMG]
-
Garść zdjęć zaległych. Nie bazylkowych. Katowice by night ;). [img]https://lh4.googleusercontent.com/-A_RHj5_pHkg/UmVwtzcbLoI/AAAAAAAAFIE/Uh4vlK_Fuos/s639/DSC_7026.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-QEEwqbkdZHA/UmVwuDa61YI/AAAAAAAAFII/0CzdDZbrFN4/s512/DSC_7027.JPG[/img] Pszczółka w wydaniu płynnym ;). Przepyszna! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-OvJycywA7YI/UmVwuT90lEI/AAAAAAAAFIQ/0eciJjJtP24/s512/DSC_7028.JPG[/img] Dworzec po liftingu i operacjach plastycznych. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gRq3OzEHLp0/UmVwuvG2uZI/AAAAAAAAFIc/upUsU5LV-MA/s640/DSC_7033.JPG[/img] A koło dworca... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Dej-p5VqKI0/UmVwu27VFpI/AAAAAAAAFIk/2v9gRNEhvVw/s512/DSC_7034.JPG[/img]
-
Stokrotku kochany, biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem... :( Przykro mi. Trzymajcie się! I to my dziękujemy Wam, że daliście Stokrotkowi wspaniały dom na tych kilka lat. Dla niego na pewno pięknych lat.
-
Alu? Mam nadzieję, że jakoś dałaś wczoraj radę, że dalej dajesz. Nie było mnie przez 3 dni na dogo, ale myślę o Tobie/Was ciepło cały czas... Trzymaj się! :glaszcze:
- 78403 replies