Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='3 x']nie strasz Kasia[/QUOTE] Nie było tak źle ;). Dwie obgryzione komody. Kanapa artystycznie poszatkowana tu i ówdzie. Zanim dorobiliśmy się nowej dziury upychaliśmy szmatami :D. Parę drobniejszych zniszczeń. I duża dziura w nowo zakupionej wersalce :D. Bo tak fajnie wyciąga się jej wnętrzności, gdy pani bierze prysznic :D. Luz :).
  2. Widzę, że Prodziak podąża tą samą drogą co nasz białas. Dopóki nie wymienił zębów na stałe i nie powiększył, wraz ze wzrostem, paszczy nie niszczył niczego. Za to potem sobie odbił :D.
  3. Sam się zmęczył. Nicnierobieniem ;). A tak poważnie, to on teraz już tak ma. Przysypia w wielu miejscach. W domu sporo się izoluje. Czasem śpi tak mocno (albo tak źle już słyszy), że nie zauważa, że ktoś wszedł do domu. Potem jest WIELKIE zdziwienie i jeszcze większa radość :). Taki dziadziuś kochany :loveu:. Tylko z tym łażeniem do zoologicznego to zaczyna być upierdliwe. Zwłaszcza o 5, 6 albo 7 rano :mad:. O krótkich spacerach na siku i koo, można zapomnieć. Gdzie te czasy, kiedy szło się za blok i domu, z powrotem do łóżka?! Teraz jest chodzenie po 20-30 minut... Bo białas ma swój plan i MUSI go zrealizować! A jak nie, to się obrazi i będzie wracał jak osioł na postronku, kilometr za nami, przystając co jakiś czas. I jeszcze na złość koo nie zrobi :mad:.
  4. To może poproś o wstrzymanie adopcji na chwilkę i umów się na wizytę przedadopcyjną?
  5. Zaległe spacerowe. Bazyl i Bora :). Oboje w tym samym wieku. Borutek przygarnięty z fundacji opiekującej się labkami. A białas niezadowolony z konieczności pozowania ;). [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HaSMqXEK8DU/UmVx2BCDJmI/AAAAAAAAFJ0/P5utZ3WFTjA/s640/DSC_7068.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-d6P6m10Y3F0/UmVx2ETj_LI/AAAAAAAAFJ8/sZHy6WqvjYk/s640/DSC_7074.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WFhyzfYcctI/UmVx2E8qw5I/AAAAAAAAFKE/rNS9V-uMt1k/s639/DSC_7075.JPG[/IMG] Drzemeczka ;). [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z-G6A4XQCAA/UmVx3Gb-i9I/AAAAAAAAFKQ/BaHBx5yg6yY/s639/DSC_7077.JPG[/IMG] Pojawił się w pobliżu nas sklep zoologiczny. Białas odwiedził go jeszcze przed otwarciem. Po prostu poszedł, walnął kagańcem w drzwi, został wpuszczony, dostał kiełbaskę ze strusia i od tamtej pory upiera się by był to stały punkt jego spacerów. Nawet tych o 5 rano :D. Od dziś ma też drugie ukochane miejsce i ukochanego kucharza :). Tak skutecznie robił dziś do pana maślane oczka i tak się uparł że chce wejść na zaplecze kuchenne restauracji, że pan postanowił poczęstować go wołowinką. A ponieważ białas miał namordnik to doszedł do wniosku, że zapakuje mięsko na wynos. I w ten oto sposób Bazylek otrzymał ponad kilogram przepysznego, przyrządzonego już mięcha :). Mówiłam panu, że teraz ma jak w banku, że białas będzie wracał i to pewnie kilka razy dziennie, ale pan się nie przejął ;). Normalnie, że ten nie wpadliśmy na to wcześniej... trzeba było od zawsze Bazylątko zabierać w różne miejsca (sklepy, restauracje, itp.), gdzie robiłby cudne minki i prezentował swe argentyńskie wdzięki, otrzymując dary przeróżne. Ileż byśmy zaoszczędzili :D.
  6. [quote name='ania91sc']Proszę trzymać mocno kciuki za Nerona w sobotę :cool3:[/QUOTE] Coś się kroi?! Kciuki zaciśnięte!
  7. Dużo melisy i wielu wielu wielu lat z Pięknisiem! :)
  8. Suzi w nowym domu :). [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QpjSppukjz4/Uod4gKdhhnI/AAAAAAADehU/IARqECkLXIw/s720/IMG_2298.JPG[/IMG]
  9. Wspaniałe wieści :multi: :multi: :multi:
  10. [quote name='BoUnTy']DT 11.10 - 11.11 0 DT 11.11 - 11.12 0[/QUOTE] Czy dobrze rozumiem, że Tyson jest już na minusie? Bo 10.11. powinny zostać wpłacone pieniądze, a nie zostały.
  11. [quote name='3 x']jak widać w dupie miał wszelkie zasady feng shui ;)[/QUOTE] Bo feng shui jest przereklamowane! ;) [quote name='sleepingbyday']moja droga - pies ma dokładnie taką dlugość, jak szerokie jest łóżko.[/QUOTE] Coś w tym jest :D.
  12. [quote name='Jasza']A co to za pszczółka? Wygląda smakowicie. Mam nadzieję, że nie ajerkoniak z colą ...:roll:[/QUOTE]O nie! To byłoby obrzydliwe... Pszczółka to coś na kształt "Wściekłego Psa", czyli połączenie wódki z sokiem (ale tym razem bez tabasco). Sok imbirowy i wódka cytrynówka. Trzeba wypić jednym haustem. Pychota!
  13. 55 lat... kawał czasu... ciężko :( Dużo sił dla Twojej mamy. I dla Ciebie też!
  14. [quote name='3 x']a wiecie że na poczatku listopada minał rok jak Fredulek:loveu: jest z nami ? oby tych lat jeszcze było mnóstwo :)[/QUOTE]Oby było ich dużoooooo!
  15. Buba powędrowała na katowicki wątek, na stronę Fundacji. Ma też nową kartę na stronie schroniska.
  16. Z tym ładnie to różnie bywa ;). Są rejony bardzo fajne, są koszmarne. A najładniej to jest nocą :) Ja akurat za Katowicami nie bardzo przepadam. Wolę np. Łódź :loveu:.
  17. Jasne, że pamiętamy Homera! Również pozdrawiamy :). Pegi w swoim domu :). [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nR8IyByZg9A/UTOmFT6iIlI/AAAAAAACwNs/7NbrUiAju18/s512/IMG_7211.JPG[/IMG]
  18. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DrNViknfQvc/UmVwxGMzPjI/AAAAAAAAFJQ/MS9LEoaFEdc/s639/DSC_7059.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-9ulEoBLszxE/UmVwxdJR4RI/AAAAAAAAFJU/1nM4Y6DptyA/s639/DSC_7064.JPG[/img] A Bazylek? Bazylek śpi i chrapie. Obżarty. Zadowolony. Dziś było Wielkie Gotowanie :).
  19. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KAz6XNeHD00/UmVwvc9T64I/AAAAAAAAFIo/v2Zlf5qI76g/s512/DSC_7035.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-R2oiYVrSMHs/UmVwvyd_cOI/AAAAAAAAFIw/nGP4lLcr4Jk/s640/DSC_7038.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-S1W8ZGF1HqY/UmVwwFl4g6I/AAAAAAAAFI8/So1z5a1qSig/s639/DSC_7044.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xgw7Pnhq8f0/UmVwwnviRNI/AAAAAAAAFJA/F1WDCHsozVM/s512/DSC_7051.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ao8JqCrf60E/UmVww_M-0cI/AAAAAAAAFJI/mx9RgYMqZJY/s639/DSC_7057.JPG[/IMG]
  20. Garść zdjęć zaległych. Nie bazylkowych. Katowice by night ;). [img]https://lh4.googleusercontent.com/-A_RHj5_pHkg/UmVwtzcbLoI/AAAAAAAAFIE/Uh4vlK_Fuos/s639/DSC_7026.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-QEEwqbkdZHA/UmVwuDa61YI/AAAAAAAAFII/0CzdDZbrFN4/s512/DSC_7027.JPG[/img] Pszczółka w wydaniu płynnym ;). Przepyszna! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-OvJycywA7YI/UmVwuT90lEI/AAAAAAAAFIQ/0eciJjJtP24/s512/DSC_7028.JPG[/img] Dworzec po liftingu i operacjach plastycznych. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gRq3OzEHLp0/UmVwuvG2uZI/AAAAAAAAFIc/upUsU5LV-MA/s640/DSC_7033.JPG[/img] A koło dworca... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Dej-p5VqKI0/UmVwu27VFpI/AAAAAAAAFIk/2v9gRNEhvVw/s512/DSC_7034.JPG[/img]
  21. Stokrotku kochany, biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem... :( Przykro mi. Trzymajcie się! I to my dziękujemy Wam, że daliście Stokrotkowi wspaniały dom na tych kilka lat. Dla niego na pewno pięknych lat.
  22. Alu? Mam nadzieję, że jakoś dałaś wczoraj radę, że dalej dajesz. Nie było mnie przez 3 dni na dogo, ale myślę o Tobie/Was ciepło cały czas... Trzymaj się! :glaszcze:
×
×
  • Create New...