Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Rozmawiałam dziś z p.Anią. Powiedziała, że Ramis został zaadoptowany. Proszę o potwierdzenie, sprawdźcie jak będziecie w schronisku :).
  2. Numer Ferdka: 1095/13. Przywróciłam go na stronie, ale z poprzednim opisem. Jak będziesz miała nowy, daj znać.
  3. [quote name='3 x']ha to nie jego mam porównywac do Freda a Ciebie ruszyłaś głową - powinnam to docenić :evil_lol:[/QUOTE] O sobie specjalnie nic nie napisałam, choć mnie korciło ;). Czekałam na Twój komentarz :D.
  4. Wow, liść rzeczywiście gigant! Reniferek fajny. Jest już w strzępach czy Misia darzy go miłością i szacunkiem? :)
  5. To może warto zrobić nowy opis? Zrobisz?
  6. Przelałam na konto ania91sc 37,50 zł na antyramy + zdjęcie + podziękowanie dla pana, który zaopatrzył nasze psiaki w legowiska :). Mamy teraz: [B][FONT=Verdana]246,27 zł.[/FONT][/B]
  7. [quote name='3 x']mie marudź on i tak jest mega ruchawy w porównaniu z Fredziem ;)[/QUOTE] Tak mówisz? Fotki zrobione w odstępie czasowym nie tak małym :D. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-E_Xx2VgWV2A/UmVyAMxJHlI/AAAAAAAAFNE/nSiBLx5bF0g/s512/DSC_7133.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-BGCTf3Kri-k/UmVyAXUi8-I/AAAAAAAAFNM/GCqpY6K6Oq0/s512/DSC_7134.JPG[/img] Podchody ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-gkCWUS54YK0/UmVx_BvhzhI/AAAAAAAAFM0/-JaTZegv0sg/s639/DSC_7122.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Wus1wZPgYJo/UmVx-VtupwI/AAAAAAAAFMk/R5d5Z5bO4Yg/s640/DSC_7119.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Z-n8k-rNjmQ/UmVx-zm_acI/AAAAAAAAFMs/EA7wMdQbmEA/s640/DSC_7120.JPG[/img]
  8. [quote name='Elisabeta']Czekam na fotki.:loveu:[/QUOTE] Ja też, ja też!!! Z ciałkiem renifera zwłaszcza :)
  9. Jeśli ktoś zna nowy numer Ferka to poproszę.
  10. Jaki jest nowy numer Ramisa?
  11. Byłam, widziałam i spieszę rzec, iż trema zupełnie niepotrzebna! Cudne. Jak zawsze :).
  12. Opis i zdjęcie zmienione :).
  13. Zdjęcie zmienione :). Pięknie wygląda!
  14. A czy ktoś wie jaki numer ma Iskierka? Wiele osób ją kojarzy, może ktoś zna numer? :)
  15. [quote name='choba']A do schroniska wrócił Ferdek. Podobno kogoś ugryzł...[/QUOTE]A wiesz może jaki ma numer? Kiepsko widzę jego przyszłość.... :(.
  16. Sasza w nowym domu :). [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9ijMIfU6Nlw/UpOURRLpkoI/AAAAAAADgKQ/CUDj3kkpix0/s512/sasza7.jpg[/IMG]
  17. Dość szybko się zaczepkami zniechęcił i przybył po pomoc do pani ;). [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ceoW3M9uqmk/UmVyaRVhbuI/AAAAAAAAFRY/S6cyXaBizPI/s639/DSC_7114.JPG[/img]
  18. [quote name='Jasza']W następnym odcinku będzie o wielkiej miłości :multi:[/QUOTE] Nie zapominaj, że białas wielką miłość odczuwa tylko do pani, pana i jedzenia. Choć nie mam pewności czy to taka kolejność powinna być, czasem zdaje mi się, że jedzenie wysuwa się na pierwszą pozycję :D. Oto ciąg dalszy spotkania białego z łaciatą ;). Najpierw Bazyl chciał uciec i pani musiała go gonić ;). [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qD4rtGLQy_E/UmVx7QK3LXI/AAAAAAAAFLw/H6vHL62f1h4/s512/DSC_7109.JPG[/IMG] Potem udawali, że się nie widzą ;). [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xBEZkN1Hie8/UmVx7XsdMMI/AAAAAAAAFLo/_opAGHvcx7o/s512/DSC_7107.JPG[/IMG] W końcu pani zdjęła kaganiec i białas ruszył w stronę panny :diabloti:. Beznamordnikowy olbrzym znów ją onieśmielił. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rM4uNFOSUN4/UmVx8Tca8rI/AAAAAAAAFME/VVlG4tftVVE/s639/DSC_7113.JPG[/IMG] Ale po chwili zaczęła go zaczepiać :). [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7FfDlKgw5pc/UmVx8GoJXbI/AAAAAAAAFL4/FbAVN-vz_Xo/s640/DSC_7112.JPG[/IMG] A Bazyl, jak to Bazyl, preferuje statyczny rodzaj zabawy, w przeciwieństwie do łaciatej :evil_lol:. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-P-tYm1AYgKk/UmVx9EvHqbI/AAAAAAAAFMM/0ezP6pcqtKA/s639/DSC_7115.JPG[/IMG]
  19. Sasza powędrowała na katowicki wątek, na stronę Fundacji, ma też nowy opis na stronie schroniska.
  20. [quote name='Iza.']co się stało ?[/QUOTE] Sorrki, ale nie czuję się upoważniona pisać tutaj co i jak. Zostawmy to Tengusi. A na razie trzymajmy za nią mocno kciuki!
  21. Nie wstydź się :). A że ludzie się gapią? Niech się gapią, skoro muszą ;). W moim przypadku chyba bardziej zdziwiło ich wyjaśnienie (wygłoszone do TZta) dlaczego zabawki spomiędzy plecaków i toreb wydobyłam i posadziłam :D, a nie sam fakt, że to uczyniłam.
  22. Po jakimś czasie panna troszkę się przekonała, ale dystans bezpieczny zachowywała ;). [img]https://lh3.googleusercontent.com/-WKuvPellUtY/UmVx66BOKZI/AAAAAAAAFLY/9uWHf1GorlY/s639/DSC_7099.JPG[/img] Co było dalej, w następnym odcinku :D.
  23. [quote name='3 x']niezłą pogodę macie :diabloti:[/QUOTE]A bywa i taka :eviltong:. [quote name='Jasza']Ano, kto by pomyślał, taka trawa zielona w listopadzie.:p[/QUOTE]Niejedno Cię jeszcze zadziwi :eviltong:. [quote name='Jasza']Taa, i zaraz się Maciaszek przyzna, że zaległości wkleiła. Z sierpnia :diabloti:[/QUOTE] A wcale bo nie :D. Z października :eviltong:. 21 dokładnie ;). Białas chciał się zapoznawać... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Amcx7y4d4H0/UmVx5nGjhVI/AAAAAAAAFLU/q9sJSQ7FXGc/s639/DSC_7088.JPG[/img] ...ale koleżanka się go bała... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-x_keNcN5El8/UmVx4i7DdbI/AAAAAAAAFK0/UESLc7_ghJQ/s639/DSC_7085.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mNgRHJyiQuo/UmVx5sKUyiI/AAAAAAAAFLI/V6h4rYyx71k/s639/DSC_7090.JPG[/img] ...choć nieco ciekawa jednak była... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-agXbeYw27Z0/UmVx5j0k8FI/AAAAAAAAFK8/yh2ThTt9yqk/s639/DSC_7089.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-efpwbFbE__4/UmVx6UiGGDI/AAAAAAAAFLQ/wd1JfbnfSGs/s640/DSC_7091.JPG[/img]
  24. Tengusiu, trzymamy za Ciebie mocno kciuki! I myślimy o Tobie bardzo ciepło! I czekamy aż wrócisz i sama napiszesz, że jest dobrze! Walcz!
  25. UWAGA! Pilnie poszukiwany dom stały bądź tymczasowy dla suni 990/13. Bidulka fatalnie znosi pobyt w schronisku (takie jest podejrzenie pracowników). Okalecza się. Ma porozwalane uszy. Dwie rany na szyi. Z czego jedną bardzo duża, wygląda jakby miała poderżnięte gardło :(. Siedzi teraz w klatce na korytarzu, w kołnierzu. Zastanawiam się czy to nie jakaś choroba skóry, skoro drapie i rozdrapuje się. Ale to tylko moje domniemywanie. Pani Ania mówiła, że sunia bardzo źle czuje się w schronie, w sensie psychicznym. Myślcie intensywnie!
×
×
  • Create New...