-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Brikabrak niestety nie może dać psu tymczasu (tak napisała na kropkowym forum), szukamy zatem dalej !!!! -
Może w środę będę w schronisku to zapytam o numerek i spróbuję porobić fotki...
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']Brikabrak chce dać tymczas. Tylko niech ktoś coś powie więcej na temat psa. Brikabrak już jednego dalmaśka wyprowadziła z tarapatów.[/quote] Tylko my niestety nie jesteśmy w stanie powiedzieć wiele więcej na temat psa.. :-( W tym schronie psów się z boksów nie wyprowadza. Widziałam go dwa razy. wiemy o nim tyle, że: - był na kwarantannie, - w piątek przeniesiono go na ogólne boksy, - widziałam go w sobotę, z nosa ciekła zielonkawa ropna wydzielina, pies kichał, - dzisiaj rano oglądnął go wet i przeniósł do izolatki/"szpitalika". Nie wiemy jaki jest stosunek psa do kotów, bo nawet gdybyśmy bardzo chciały to nie ma jak (ani nie można) tego sprawdzić. Naprawdę bardzo ciężko coś w tym miejscu załatwić. Pies ma 5 lat, wygląda na zrównoważonego (ale też nie wiadomo czy nie był przygaszony z powodu choroby), z psami w boksie nie wchodził w konflikty, nie próbował w żaden sposób dominować. Weterynarz, z którym rozmawiałam sprawiał miłe wrażenie, sam powiedział, że w warunkach domowych leczenie ma większy sens i może uda się psa np. w środę wyciągnąć. -
BART z Korabiewic - ogromny ból i wrośnięta kolczatka- JUŻ W NOWYM DOMU
maciaszek replied to ebi's topic in Już w nowym domu
No normalnie wzruszyć się można, patrząc na takie fotki i wiedząc co Barcik przeszedł... :) -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Wiem, wiem. Ale co ja mogę?:( Jak na razie jest info od weta, że to podejrzenie nosówki. W środę mam dzwonić, może coś więcej się wyjaśni... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=51237&page=62[/url] post nr 620, Abra jest przekonana, że to nie nosówka. -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
30 zł... nie ma co marzyć... Tydzień pobytu 210 zł. A do tego jeszcze leki... Nie damy rady. U mnie np. kiepściuchno z kasą, mogę pomagać w inny sposób, ale finansowo nie. -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Pianko może dopisz na kropkowym forum w tytule, że TYMCZAS PILNIE POSZUKIWANY... -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Ach, nie zauważyłam, że podałaś już link... -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Już znalazłam wątek na forum kropkowym: [url]http://www.dalmatynczyki.fora.pl/post9815.html#9815[/url] Hotelik chyba odpada, bo nie przyjmują psów chorych i bez szczepień przeciw wirusówkom. Chyba, że ktoś zna hotelik, który go przyjmie. No i pozostaje kwestia finansów... zainteresowanie kropkiem małe, a pieniędzy trochę by było potrzebnych... -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Kurcze, nie zaprzepaśćmy takiej szansy.... jeśli można go wyciągnąć (a naprawdę jest szansa)... Poza tym szkoda by było robić tyle zamieszania, a w końcu psa nie wziąć. I nie tylko szkoda ze względu na psa, ale na wrażenie jakie pozostawimy w schronie... [B]Pianko[/B], wrzuciłaś go na forum kropek? Jeśli tak podaj tu link. -
No to dalszy ciąg wakacji zeszłorocznych. Tak sobie Bazyli wypoczywał i prowadził obserwacje na leżąco: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/363/0be28984a8285f5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/142/fa59cde67e028111.jpg[/IMG][/URL] A tak na stojąco :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/142/51e035ddadbac7b2.jpg[/IMG][/URL]
-
Witaj Pianko, dziękuję za pomoc :) Muszę się dowiedzieć o schroniskowy numer psiaka, tylko nie wiem kiedy będę mogła pojechać do schronu...
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71811[/url] tam można dołączać do listy osób bez ikonki edycji :) I trza pisać do admina, pisać, pisać, pisać. -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Dogo znowu zaczyna wariować... Nie widzę postu Pianki. Dopiero jak weszłam w cytowanie to mogłam go przeczytać... Napisałam do moda z prośbą o dopisanie w tytule TYMCZAS PILNIE POTRZEBNY. -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Nie możemy zmienić tytułu, bo nie działa nam (Piance też) opcja edycji... Nie wiadomo dlaczego. -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z wetem schroniskowym. To jest podejrzenie nosówki. W środę mam dzwonić, to może będzie już coś wiadomo. Nie chcę się tu wdawać w szczegóły, ale powiem Wam, że jest duża szansa na wyciągnięcie psa. O ile tylko będzie tymczas... -
Dzień dobry maleńki...
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Iwop jak wrzucisz go na wątek kropków, to podaj tu link proszę... W schronisku powiedziano mi, że mam zadzwonić w środę. Do tego czasu wet stwierdzi jak pie reaguje na leki i czy można go wyadoptować. Chciałam z wetem rozmawiać, ale on jest w schronie tylko między 8 a 9. Namierzyłam go już w lecznicy, w której pracuje, ale teraz jest zajęty. Jak z nim pogadam napiszę co i jak. -
Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego nie mogę edytować pierwszego postu??? I dlaczego nie mogę wykasować ostatniego (teraz przedostatniego)? Czyżby dogo znów wariowało?
-
Cześć pięknotko, biegnij na dobranoc na górę.
-
Agnieszko, przykro mi... :( Trzymaj się i nie daj się smutkom (wiem... łatwo się mówi.. też miałam tak jak Ty, ale czas na szczęście goi rany). Maxi na pewno już szczęśliwa i uwolniona od bólu patrzy na Ciebie gdzieś tam z góry :) Zdjęcie z 3 szczeniorkami jest super!!!. A Ty (obecnie) jesteś bardzo podobna do siebie (z dzieciństwa) :)
-
Jak Polo został wieśniakiem, czyli historia kopciuszka...
maciaszek replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Cholera... ile to jeszcze potrwa?? Polo, WALCZ !!! -
Fotosik wreszcie łaskawie się otworzył :multi:, wrzucam zatem szybciutko zdjęcia. Po przyjeździe na zasłużony wypoczynek nastąpiło spotkanie Bazyl-Igor. Ponieważ nie do końca byliśmy pewni jak zachowa się białas został przypięty na smyczy do stodoły. Obraził się lekko z tego powodu i ignorował jamniora. I tak sobie chłopaki leżały: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/71/296ba1e8d36fdba7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/363/5a637cbbe00fcd82.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: Pozdrawiam w burzowy dzień (zaraz chyba lunie...).