Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Och jej..... No musiałam, musiałam :oops: :roll:
  2. [quote name='Agnes B.']Moja bokserzyca puszczała bańki, ale one pękały na faflach, nie osiadały na dywanie:lol::evil_lol:[/QUOTE] Jemu też najczęściej pękają na faflach, ale kilka razy zdarzyło mu się wyprodukować tak trwałe, że spadły na dywan i tam sobie przez jakiś czas (naprawdę dosyć długi) leżały. [quote name='Agnes B.']Bazyl kłaniam się przed Tobą, jesteś Mistrzem:evil_lol:[/QUOTE] A jak !!! :lol: [quote name='Agnes B.']Maki jeszcze są;)[/quote] To muszę się koniecznie wybrać na tę makową łąkę. Tylko dziś i jutro po południu praca... A teraz tak ciepło, że nie będę Bazylego męczyć w ciągu dnia.. A teraz fotki, które uwieczniły dość ważne wydarzenie w życiu białasa, a mianowicie obcięcie jajek (które miało miejsce przy okazji małego zabiegu operacyjnego - usunięcia gruczołów okołoodbytowych). Po zabiegach musiał oczywiście chodzić w kołnierzu. Jak nie trudno się domyśleć, nie chciał zrezygnować, za żadne skarby, ze spania na łóżku z panią ukochaną, więc łóżko zostało specjalnie zabezpieczone (np. pod tym gustownym lila prześcieradłem jest folia bąbelkowa :evil_lol:), coby go krwią nie broczył (rana pooperacyjna przez kilka dni krwawiła). Oto Bazyl udeptujący miejsce do spania: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/115/f5d62ce1e594ef81.jpg[/IMG][/URL] A tu już w znacznie lepszej formie (widać chyba po pościeli ;) ), ale wciąż w kołnierzu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/b707b1519467c353.jpg[/IMG][/URL]
  3. Jaka ona jest cudowna :loveu: :loveu: :loveu:
  4. [quote name='monita']Zdjęcia glutów są najlepsze ;)[/quote] Hmmm.... Hmmmm... A Bazyl? Czyżby nie był najlepszy??? :mad: :mad: ;) :evil_lol:
  5. Jak już wiecie Bazyl jest psem twórczym, zwłaszcza w dziedzinie ślinoglutów. Pragnę przedstawić kolejne dzieło z tego gatunku, tym razem z naciskiem na ślina :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/115/23025bd0deff0bfd.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :)
  6. [quote name='Agnes B.'][B]maciaszek[/B] to gdzie Wy mieszkacie, jak niedaleko? Hmmm Negra chyba "rozdziewiczyła" maki w sensie biegania po nich, bo ja tam wcześniej null psów widziałam:shake: Mnie to tam pasuje. Gdy się będziesz wybierać w nasze strony to daj znać - napadniemy Cię:diabloti: Negra się rumieni...[/quote] Mieszkamy niedaleko Spodka, więc w sumie nie tak daleko od Ciebie (z 15-20 minut?). To, że inne psiury raczej tam nie chadzają to bardzo dobra wiadomość (nie chciałabym zaliczyć bliskiego spotkania III stopnia :shake:). Może wybiorę się w Twoje rejony jakoś w tym tygodniu. Dam wtedy znać. Ach, powiedz mi czy maki jeszcze są???
  7. Ojej... Biedny Dragoś :-( Trzymam kciuki za to, by wreszcie się skończyły problemy sraczkowe! Ucałuj maleńkiego (;)) ode mnie w czółko :) Niech się trzyma dzielnie (i Wy też się trzymajcie).
  8. Dziwne, naprawdę bardzo dziwne...:-( Nikt nie pyta o takiego pięknego i w ogóle wspaniałego psa???
  9. [quote name='VitisVini']Spotkałam kiedyś faceta który miał DA samca i musiał oddać go gdzieś bratu na wieś bo nie dawał sobie rady.Bardzo był zdziwiony,że my z DA na parkingu pełnym ludzi sobie chodzimy.No ale to suka.[/quote] Jestem prawie pewna, że to jaki był ten samiec w bardzo dużej mierze zależało od tego jaki był i jak go traktował jego pan. Nie mówię, że to jakiś sadysta, ale może po prostu popełnił kilka błędów wychowawczych... A może pies był jakoś nie tak uwarunkowany genetycznie? I chyba nie ma większego znaczenia czy to pies czy suka. Np. mamusia naszego Bazyla jest cholernie agresywna do psów i suk, a tatuś jest spokojny. Znam też sukę, która niezbyt przepada za ludźmi. Ale jedno jest bezsprzeczne, że jak taka masa szarpnie (i to bez "zapowiedzi") to człowiek ma niewielkie szanse na utrzymanie czworonoga...:shake: A teraz dzisiejsze zdjęcie (na razie jedno, bo ni mam czasu). Wiosną, latem i dopóki jest w miarę ciepło Bazyl ma swoje (a raczej jedno ze swoich :evil_lol:) legowisko na balkonie i tam spędza część dnia, prowadząc obserwacje. A najbardziej lubi jak ktoś siedzi z nim :) W zimie sprawa nieco się komplikuje, ale białas ma na to sposób... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/347/cdb288d6afa773f3.jpg[/IMG][/URL]
  10. Eeee tam wstrętna. Gdyby nie ona nie byłoby filmiku. Spójrzcie na to od tej strony... :evil_lol:
  11. Magda wystawia trochę rzeczy na Allegro ([url]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2045772)[/url], ale myślę, że dobrze by było część z nich wystawić tutaj, na bazarku. Na pewno by się znaleźli chętni. I pewnie szybciej niż na Allegro.
  12. No to jeszcze 3 (ostatnie) zeszłoroczne zimowe fotki i krótki filmik. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/f5d0b75cf8bb60a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/347/321d63e984f47c97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/1c3af5bf2794510d.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.youtube.com/watch?v=2TneGh4gONk[/url] Pozdrawiamy :)
  13. [quote name='VitisVini']No to prawda, że spanie z DA to raczej mocno niewygodne jest, tym bardziej , że nie wiem jak Bazyl ale moja gracją nie grzeszy, jeszcze nie widziałam psa który potrafi (zamiast grzecznie okręcić się w kółeczko jak mój mały kundelek) walić się po prostu jak kłoda-60 kg kłoda:evil_lol:[/QUOTE] Ha, ha :) Jak czasem się zwali to mam ochotę go zabić. Ale zaraz się tak ładnie się przytuli... :loveu: [quote name='VitisVini']Swoją droga jak na taka dziczą i morderczą rasę to strasznie emocjonalne psy, i wyjątkowo kanapowe co potwierdza moją , zaciekle kiedyś bronioną tezę hihi. Nie sądze, że są przez to nieszczęśliwe.[/QUOTE] Zgadzam się w całej rozciągłości. Wszystko, jak sądzę, zależy od podejścia do psa. [quote name='VitisVini']A Bazyl to nie jest agresywny do samców? tak się ładnie bawi z tym kolegą.zdjęcia sa bardzo fajne, mi to takie nie wychodzą, moze dlatego że telefonem fotografuje, bo zwykle mam przy sobie.Chętnie obejrze wiecej. A ile Bazylek ma lat?[/quote] Oj, niestety bywa agresywny. Z Puppym bawił się ładnie, bo Puppy był jeszcze młody, a poza tym od samego początku dawał się dominować. Z innymi psami różnie bywa. Bazyl po prostu musi dominować i zdominować - jeśli pies się podda ok, jeśli nie, bijatyka gotowa. Białas ma nieco ponad 5 lat.
  14. [B]Witaj VitisVini[/B] :) Wreszcie doczekałam się kogoś z molosomaniaków :evil_lol: Jeśli chodzi o spanie ze mną to różnie bywało. Był czas, że Bazyl strasznie się rył w łóżku do góry i przytulał, przytrzaskiwał, przygniatał. Zdarzały się spania w objęciach, ale na dłuższą metę było to po prostu niewygodne i zaczęłam białasa posyłać w nogi łóżka. I teraz jak przychodzi wieczór to grzecznie kładzie się na swoim miejscu (bo w ciągu dnia to poleguje na wszelkich częściach łóżka :evil_lol:), ale nad ranem jak się budzę to zdarza się, że jakiś biały łeb leży koło mojej głowy. I oczywiście zajmuje poduszkę... :evil_lol: Zimowe zabawy z kolegą Puppym. Powitanie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/ceddf3ed7b0c1d82.jpg[/IMG][/URL] I do ataku :lol:: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/a2fb80e3945646dc.jpg[/IMG][/URL] Bazyl musi być górą..., dominant jeden: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/115/d966efbf654fd674.jpg[/IMG][/URL] Białas zwycięzca: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/115/cb99dd9350a75e62.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :)
  15. [quote name='ewatr'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3d5cdfb035c90352.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/124/3d5cdfb035c90352.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkorchid][/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6281fecbf76ad9d7.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/52/6281fecbf76ad9d7.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Bardzo fajne fotki :) Jaka ona malutka. Albo on duży ;) Tak czy inaczej ładnie ze sobą wyglądają :)
  16. Dalszy ciąg zimowego Bazyla. Zapadnięty w śniegu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/185526593ee37b37.jpg[/IMG][/URL] Wypatrujący [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/4a5b8bd0b25b3d65.jpg[/IMG][/URL] Wypatrujący, pozujący [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/347/6aee5d318615c932.jpg[/IMG][/URL] I filmik - zając zza zakrętu ;) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=L2fNcS9Q_nI[/URL] Pozdrawiamy :)
  17. [quote name='ebi']Ciekawe gdzie Ci ludzie znowu mnie wiozą ?: [IMG]http://i17.tinypic.com/4pkggsx.jpg[/IMG][/quote] No właśnie... dowieźli już? :)
  18. [quote name='Akitka']Filmik super! "Zajączek" uroczy... :loveu: Tylko niemalże zlał się ze śniegiem... :lol:[/quote] Oooo tak, zawsze w zimie słyszę komentarze i zapytania w stylu: "ale biały, w ogóle go nie widać w tym śniegu, nie może go pani spuszczać", albo "jak pani go dostrzega w tym śniegu? Dobrze, że ma tą łatę...". :evil_lol:
  19. Były zdjęcia jesienne to teraz pora na kolejną porę roku. Mam plan. Wpakuję kaganiec w śnieg, patrząc pani głęboko w oczy... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/347/060fafe71b66ccdc.jpg[/IMG][/URL] ...a potem zrobię taką minkę - ałaaa, zapchał się... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/347/73ba40373317ad80.jpg[/IMG][/URL] I będę to powtarzał i powtarzał, i powtarzał... Jest szansa, że pani ściągnie to cholerstwo... HURRA, HURRA !!! Udało się !! :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/eaaff7ee9330fae8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/115/d2bb05e5e3cd0e86.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze krótki filmik, na którym Bazyli skacze jak zając w pogoni za śnieżkami :) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=DISvulet928[/URL] Pozdrawiam :)
  20. [quote name='Ania-shira']Jak oni bosko śpią razem :multi: :lol: Wygodnie im tak razem? :cool3: Świetne fotki uśmiałam się z nich :lol: :loveu:[/quote] Średnio wygodnie im chyba..., ale śpią tak czasami. Ja nie narzekam - jest co obfocić :evil_lol:. No i widok fajny :) [quote name='Akitka']No przewspaniały ten Bazyli :loveu: - pisałam to już? :cool3:[/QUOTE] Nie, nie pisałaś :eviltong: Pisz, pisz tak częściej :evil_lol: [quote name='Akitka'] Maciaszku zgapiłam z ciebie filmiki i też zrobiłam Ambrze - chyba się nie obrazisz? :cool3:[/quote] Spoko, nie obraziłam się ani się nie obrażę :)
  21. [quote name='butterfly15']sliczny psiak :D :D :D ja chce terazniejsze fotki :D[/quote] [quote name='Ania-shira']Jak zwykle Bazylke świetnie wygląda ale my chcemy teraźniejsze foteczki :lol: :multi: :loveu:[/quote] O kochane, troszkę cierpliwości :evil_lol:. To tylko półtora roku, zleci jak z bicza trzasł :lol: A na dodatek Bazyli już tak bardzo się nie zmieniał. Ale powiem Wam, tak po cichutku, że ponieważ tak się dopominacie o teraźniejsze fotki to strzelam je jak oszalała, żeby było co pokazywać :) I jeszcze jedno, bardzo ważne - [B]witaj Butterfly [/B]!!! A na dobranoc dwa stare zdjęcia i jak przystało na porę są to "zdjęcia śpiące": Bazyli sam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/347/671072c95632b57e.jpg[/IMG][/URL] I Bazyli z panem. A jak z panem to, jak zawsze, w jakiejś skomplikowanej pozie. Pozie pełnej miłości :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/347/762777f1f8cf9e2c.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc :)
  22. No właśnie, co słychać u Polo?
  23. [quote name='Wiedźma']Że też nie trafiłam tu wcześniej![/quote] Lepiej późno niż wcale :) [B]Witamy !!! [/B] A teraz jesienny Bazyl sprzed półtora roku. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/438dea27901effaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/e53b5e6987bcc7bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/347/34475604e7466df7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/323c9c17cc91b2d5.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...