Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='Ania-shira']6. Ania i Ajka opraz Panci Jak Ty ją trzymasz??? :-o Przecież to jakaś perwersja normalnie :eviltong: :evil_lol:
  2. [quote name='Ania-shira']ale jak trzeba walczyc z odkurzaczem to pokaze zabki :lol:[/quote] Ząbki to on dopiero pokaże :evil_lol:. Musicie być tylko cierpliwe(i), bo ta za kilka zdjęć :)
  3. [quote name='Ulaa']Bardzo proszę o podnoszenie bazarków :oops: Nikt o nich nie pamięta, a to jakiś sposób, żeby zostało więcej pieniążków na koncie MichałMi dla innych dalmaciaków w potrzebie.[/quote] Jak to nikt nie pamięta? :mad: Ja podnoszę, przynajmniej się staram. Ale faktycznie jakoś tak przycichło wokół Fredzia, a on nadal potrzebuje naszej pomocy!!!
  4. Atos na dobranoc wędruje na górę!
  5. Też miałam taką koncepcję, ale jack russel terier ma łaty na całym ciele, a Aszek ma "kolorki" tylko na głowie, resztę ma kremową...
  6. Oj, gabaryty to chyba nie - jest znacznie dłuższy i w ogóle inaczej zbudowany. Hmmm.... co w takim razie?
  7. A ja zacytuję coś WAŻNEGO !!! [quote name='Kanzaj'][B]Komu przekazać rzeczy na bazarek dla Polo?...[/B][/quote]
  8. [quote name='ewatr']witaj usmiechniety Bazylku i jego Panciu :loveu:[/quote] Witaj, witaj :) :multi: [quote name='VitisVini']Tak, mam te zdjęcia też, już są wklejone.[/quote] Ano fakt, przecież Ci wysyłałam... Skleroza nie boli :evil_lol: Jak będziecie gotowe pochwalcie się plakacikiem :) !!
  9. [quote name='Jenny19']a na psiej kostce padło stwierdzenie że pies ma coś z jack russell terriera;)[/quote] Ale co ??? :roll:
  10. Eeeee tam. Ja na przykład mam psa. Trzeba tylko czworonoga nauczyć późnego wstawania, ha :)!! (czyli wychodzić z nim bardzo późno wieczorem)
  11. Walka z odkurzaczem. Na szczęście nie przy każdym odkurzaniu (bo bym oszalała :eviltong:), ale za to z dużą intensywnością wokalno-czynową ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/1/d6b4f83d3bb2458f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/1/6ff62ed536247b11.jpg[/IMG][/URL] A tu odkurzacz zaatakował psa:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/1/a59d4d376e84b44b.jpg[/IMG][/URL]
  12. Na dane przeze mnie ogłoszenia też na razie nikt się nie odezwał...
  13. Zlecą się, zlecą. Tylko wstać najpierw muszą ;)
  14. Początek dnia to jest dopiero teraz :eviltong:
  15. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/1/c3b08dda287d24b9.jpg[/IMG][/URL] I, VitisVini, zdjęcie, o którym Ci wspominałam - zdjęcie do plakatu "Zobacz jak będzie nam dobrze, jeśli mnie przygarniesz" :). [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/1/5c2534cc163f498a.jpg[/IMG][/URL]
  16. Jenny, jest jakiś odzew na forach, na które wrzuciłaś Aszka?
  17. [quote name='Ulaa'] Zabij mnie, a nie powiem co dostały, nie zapamiętałam bo był kocioł (i jeszcze ten mój kotek biedny...). Będę im dawać mukosolvan, może nie będą się tak dusiły.[/quote] Ulu, a wpis do książeczki? Wrzuć tu skan, dowiemy się co dostały. Mucosolvan na pewno im pomoże. Ale powinny przede wszystkim dostać antybiotyk! [quote name='Ulaa'] Boże jaka ja jestem głupia. Co za dół :-(:-(:-([/quote]Nie obwiniaj się. To nie Twoja wina. Skąd miałaś wiedzieć? Tym bardziej, że psa oglądało kilku weterynarzy... :calus:
  18. A propos kwestii łóżkowych (choć nie będzie zwisających kopytek ;) )... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/1/f48f3a1b465b428a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/1/8557593acab6a88d.jpg[/IMG][/URL]
  19. Dzień dobry Atosiku :)
  20. [quote name='Ulaa']Szkoda, że nikt mi nie powiedział, że w katowickim schronie panuje KK. U Fredzia podejrzewana była nosówka, o kaszlu nie było mowy... Wróciliśmy od weta, dzisiaj była Ania. Najgorzej jest z Abrą. Temperatura, oskrzela i część płuc zajęte, spuchnięte i obolałe gardło i migdałki. Megi dopiero się "kluje", ale organizm nie walczy tak jak powinien (sorry ale uciekło mi gdzieś, dlaczego), temperatura lekko podwyższona. Migdałki powiększone, ale oskrzela ok. Fredzio średnio, temp lekko podwyższona, ale wetka uważa, że to może być związane z jego tempramentem i podnieceniem, oskrzela trochę jeszcze rżężą. Wszystkie dostały na podniesienie odporności i nie wiem co jeszcze, byłam ogłupiała. Wetka dała nadzieję, że to może jakaś angina, choć jak dla mnie pal licho co to jest - trzeba leczyć i jest bardzo zaraźliwe, a to wystarczy...[/quote] :shake: :shake: Niedobrze, bardzo niedobrze... :-( Na szczęście kaszel kenelowy, sam w sobie, nie jest jakąś strasznie groźną chorobą. Tyle tylko, że jak przejdzie w zapalenie oskrzeli, to trzeba działać szybko i skutecznie, żeby już dalej choroba się nie rozwijała. [B]Jakie leki dostały psiury? Napisałaś, że coś na podniesienie odporności. A antybiotyk? Dostały? [/B] Co do tego, że nie poinformowano Cię o tym, iż w katowickim schronie panuje KK to nikt Ci tego nie powiedział, bo nikt o tym nie wie. Nie ma tam żadnej epidemii, ani innych wyraźnych oznak zachorowań psów. Weterynarz schroniskowy podejrzewał nosówkę, o kaszlu w ogóle nie było mowy. A z tego, co sobie przypominam to pisałam (tylko nie wiem już na którym wątku) - jeszcze jak pies był w schronie - że mam nadzieję, że to nie nosówka i że może to być kaszel kenelowy. No nic... człowiek uczy się na błędach (szkoda tylko, ze tyle przy tym problemów :-(), następnym razem każdy z nas będzie ostrożniejszy. A na razie trzymam kciuki za szybkie zakończenie choroby u wszystkich chorujących !! I prosimy o relacje na bieżąco.
  21. Cieszę się, że się udało :) !
  22. Nie ma za co :)
×
×
  • Create New...