Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. O kurcze.... :( To teraz trzymamy kciuki za mamę !!!!! Dużo zdrowia !!!! I żadnej ropowicy!!!! A jak to się w ogóle stało?
  2. To ja myślę tak:[B] ogłoszenia warto już dawać[/B]. Jak znajdzie się odpowiedzialny domek, świadom problemów i gotowy do podjęcia leczenia, robienia badań to nie będzie się nad czym zastanawiać. Czyż nie? A jeśli domki nie będa walić drzwiami i oknami, a jakoweś pieniądze jeszcze będą to trzeba będzie zrobić Fredziowi te badania. A dlaczego w Twoim podpisie nie ma najnowszego, FANTASTYCZNEGO bazarku dla Fredzia? Coż za niedopatrzenie :eviltong: :evil_lol: .
  3. Dzień dobry wszystkim w ten paskudny deszczowy dzień. Aszek z kolegami pewnie schował się w środku budynku i na wybieg nawet nie spogląda...
  4. To trza chłopaka kastrować... Kasy na cięcie starczy? A ile kosztowałyby te testy skórne?
  5. Wzruszyłam się :) Neris, jesteś cudowna !!!!
  6. Przeczytałam uważnie co napisałaś. Nie znam Atosa tak dobrze jak Ty (bo przecież w ogóle nie znam...), ale myślę, że jeśli państwo, którzy go teraz wzięli chcą prowadzić aktywny tryb życia i Atosa w ten tryb wpasować to rzeczywiście może być ciężko. No chyba, że zrozumieją i zaakceptują, że jest to pies, który potrzebuje spokoju, krótkich spacerków itd., to wtedy ok. Poczekaj jeszcze chwilkę, kilka dni. Porozmawiaj z panią o swoich wątpliwościach, powiedz wyraźnie, że nie chcesz, żeby Atos chodził na długie spacery, czy sa przygotowani na to, że może trzeba go będzie np. znosić i wnosić na to 3 piętro, zobacz jaka będzie reakcja. Natomiast co do drugiej, wspomnianej przez Ciebie, pani to ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo niewiele napisałaś. Czy ta dziewczyna jest w pełni świadoma stanu Atosa? Czy da sobie sama radę (przecież wiadomo, że pies będzie coraz starszy i coraz słabszy...)? Jeśli tak, to myślę, że to byłby lepszy dom dla niego. I blisko Ciebie!
  7. Diano.... przecież wszystko jest napisane, tutaj, w wątku... Na razie cisza. Jak będę coś wiedziała to napiszę.
  8. No i jakie macie zdanie na temat podobieństwa???
  9. Powiem tyle: uffff.... :) Czekamy na dalsze wieści i FOTKI !
  10. Jakie wieści? Neris, Polo już u Ciebie, w przepięknej budce?
  11. Atos już we Włocławku? I jak? A Aga płacze pewnie, bo musiała się z Atosikiem rozstać, a na pewno mocno się zżyli...
  12. W ogóle jakby jej nie widział... :) Ignoruje ją na maxa. Ale może to wina pysznego śniadanka, które ważniejsze jest niż wszystko inne? ;) Piękne psisko :)!
  13. A dla mnie on jednak ma coś z welsh corgi. Zobaczcie. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/16/632d37b0588c8899.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/16/cd82180a1253f81b.jpg[/IMG][/URL] I Aszek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/141/39b01058195bd83d.jpg[/IMG][/URL] Poza tym jest tak samo długi, tylko jest "szczuplejszy" i wyższy.
  14. Ja też polecam Ulowe ;) bazarki. Nie dość, że rzeczy i ciuchy fajne, to jeszcze rozrywka niezła (więcej nie powiem) ! :) Poprosimy o wieści o Fredzisławie i jego koleżankach.
  15. [quote name='aga1969']dziewczyny drogie,wybaczcie....dzis nie zdjecia byly mi w glowie....moja mame pogryzl pies.....czuje sie potwornie poprostu,bo to wszystko przeze mnie....:placz: nasluchalam sie na swoj temat dzis od wszystkich,wszyscy mi wyrzucaja to zajmowanie sie psami..... nowiny-jutro jade do wloclawka z atosem....agata znalazla dla niego dom...Boze jak sie boje i co dzis przezywam......jutro wszystko wam napisze.....[/quote] Najpierw powiem tak: :-( A potem tak: :multi: A na koniec spytam jak czuje się mama, czy to poważne pogryzienie i jak to się w ogóle stało (jeśli chcesz o tym mówić). No i trzymamy kciuki za Włocławek dla Atosa!
  16. Strasznie wkurza mnie ten odkurzacz. Jestem zły! Ale na razie pokażę tylko kilka ząbków, ostrzegawczo... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/1/bde316ef0f249300.jpg[/IMG][/URL] No nie... w ogóle się mnie nie boi, muszę przejść do konfrontacji [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/1/5356a954d1e86baa.jpg[/IMG][/URL] A teraz, UWAGA, UWAGA! to już mam dość ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/1/048b095203b73eeb.jpg[/IMG][/URL]
  17. No to szukamy...
  18. Myślę, że wydanie psa zdrowego i wykastrowanego to rozsądne i tego należy się trzymać :) Ale domku już szukać, jak się zakocha to poczeka ;) Dobrze, że psiury zdrowieją - dobre wieści !
  19. I jakie wieści weterynaryjne????
  20. Jeszcze nie śmignąłeś ? ;)
  21. Ciąg dalszy walki z odkurzaczem :) O nie! Ten wstrętny odkurzacz napada moją kanapę! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/1/0b38bce0303870a5.jpg[/IMG][/URL] Nie daruję!!! Dorwałem, złapałem, mam, nie puszczę... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/1/4ea05df74d8f5bbb.jpg[/IMG][/URL] Pogryzę, zagryzę, zmiażdżę... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/1/f45159ef36150830.jpg[/IMG][/URL]
  22. No widzisz, nie wiedziałam, że i takie bywają. Człowiek się przez całe życie uczy :)
  23. Ulu, jakie wieści od weta? Wiadomo już jakie leki dostają? No i przede wszystkim: jak samopoczucie psów?
  24. Atosiku, śmigaj po domek !
  25. [B]Warszawiacy[/B], ponawiam apel-pytanie Kanzaj [quote name='Kanzaj']Komu przekazać rzeczy na bazarek dla Polo?...[/quote] Są rzeczy do wystawienie, trzeba je tylko odebrać !!!
×
×
  • Create New...