Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. I uśmiech na dobranoc ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/1/2cba422edcb4783b.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Magija']Maili żadnych w sprawie Misia nie ma - dostałam tylko jednego z dobrą radą, bym wybudowała willę z basenem i sama sobie wzieła tego kundla:placz:[/quote] :crazyeye: Co za świnia musi być z kogoś, kto potrafił tak napisać... :-(
  3. Ambro, a co to za wypowiedź??? :)
  4. A co Ty Aszku robisz tak nisko, biegnij do góry! :)
  5. To fajnie, że zaglądasz :) Wierzyłam w Ciebie :) A pisać coś trzeba, żeby Aszek wędrował w górę. Może ktoś go tu wypatrzy...
  6. Ojej... :( To w takim razie prędko do góry !!!
  7. Będzie dobrze :) Już niedługo Ajka pośmiga na dworze. A na razie niech wygląda pannica przez okno, zawsze to coś ;)
  8. Ciekawe jak długo jeszcze ???
  9. Dziękujemy Ulu za relację :) Jest coraz lepiej i to jest SUPER !!! Teraz czekamy na fotki (wiem, wiem... nie daję spokoju... ale bardzo chciałabym zobaczyć chłopaka...) :)
  10. Nie, maluch to zdecydowanie nie jego imię !!! To było określenie "robocze"... :( Witaj Dziuniu na wątku Aszka (dzięki za wymyślenie imienia i zaczerpnięcie go z mego nicku :) ), będziesz do nas zaglądać, prawda?
  11. Uśmiech na powitanie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/1/ddeec11fd2a5d467.jpg[/IMG][/URL]
  12. Maluch mówi dzień dobry i biegnie do góry... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/4/8c9c8bd3613e06a3.jpg[/IMG][/URL]
  13. Jak wyglądają kwestie finansowe? Duże zapotrzebowanie na kasiorę? No i jak czuję się Fredzio nasz kochany? Jak się sprawuje? :)
  14. Atosku dzień dobry :)
  15. Co tam słychać u Maxika??? :) Może jakieś fotki? Bardzo proszę...
  16. Nie było mnie dobrych kilka godzin. Wchodzę z nadzieją a tu... żadnych wieści, żadnych zdjęć :( :( :(
  17. [quote name='dona20']Super zdjęcia:)Wiedziałam, że piesio okaże się łagodny.Wieczorkiem moge go wstawic na alegratke[/quote] Dziękuję i proszę o wystawienie :)
  18. Atos czeka... ciągle czeka...
  19. [B]Potrzebny domek (choćby na chwilę) dla kotka !!!!!!!![/B]
  20. [quote name='Ania-shira']I znów fotki na kanapie ty masz coś za leniwego psiaka :lol: a i tak jest słodki :loveu: :multi:[/quote] No rzeczywiście to "mały" leniwiec. Na moje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko, że od zawsze tak miał... [quote name='Wiwi']tesknie za swoim psiurem... ktorego Bazyl zapewne by zjadl, ponoc lubi takie kruszyny:lol:[/quote] Eeee tam od razu zjadł... Bez przesady. Nie wszystkie zjada :evil_lol:
  21. :( :( Fatalnie.... A zapowiadało się tak pięknie... D....a :(
  22. Na razie wrzuciłam go na dwie strony ogłoszeniowe. Tylko na jednej z rozpędu podałam dane schroniska i już nie mogę tego zmienić..., o ja głupia... :angryy: [url]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/wiecej-19134.html[/url] [url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=28343&id_kat=11&pi=0[/url]
  23. [quote name='Kiłi']Ahhhaaa odkryłam twój sekret:diabloti: To jest Bazyla prawdziwy kolor, a na biało to ty go farbujesz!!:diabloti: :diabloti:[/quote] Cholercia... a myślałam, że nigdy sie nie wyda... :evil_lol: Taki sobie jestem, o! Dogo-kanapowiec :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/1/4161ff84958ec1be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/1/2a1b6271b67ed76d.jpg[/IMG][/URL]
  24. Maluch postanowił sprawdzić co mam w plecaku :) No spójrzcie tylko jaki on jest piękny i kochany... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/4/8bc5953d25f5ae85.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...