Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. ano cisza, cisza.... :(
  2. Super !!!!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Bądź szczęśliwy Szczękusiu !!!!
  3. [quote name='Ulaa']A Fredzio to księżniczka na ziarnku grochu. Śpi już teraz oczywście tylko na łóżku, ewentualnie fotel :roll: Ale jak tylko jest nierówno pościelone albo coś leży pod kocem (np komórka) to on wszystko rozgrzebuje i ścieli od nowa, po swojemu :lol:[/quote] Hihihihi, panienka ;) Ale słusznie, słusznie. Sama bym tak zrobiła :evil_lol: Ulu, a może jakieś fotki pięknisia?
  4. Ok, poczekam cierpliwie :) Dzisiaj i jutro w Spodku mecze siatkówki. Tak oto Bazyl będzie prowadził obserwacje kibiców idących z parkingów i na parkingi, śpiewających, trąbiących bębniących :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/1/3fd17822fee93ccb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/1/8cbd78408b6cf5f9.jpg[/IMG][/URL] A tak powie: "o co im właściwie chodzi? i dlaczego tak hałasują?" ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/1/8b1ce7f351c54218.jpg[/IMG][/URL]
  5. No i co powiedział wet?
  6. Fredzio ma zdiagnozowane zapalenie oskrzeli? Co na to dostaje? Abra może mieć na razie zapalenie dróg oddechowych, stąd kichanie i kaszel. Zapalenie oskrzeli rozwija się najczęściej w wyniku nieleczonych albo niedoleczonych: przeziębienia, grypy (ale psy takowej wszak nie mają) i innych tego typu chorób. I dopiero z zapalenia oskrzeli może się zrobić coś większego (np. zapalenie płuc) :(
  7. I znowu dobre wieści. Psiak zostaje w domku, w którym przebywał od złapania. Państwo się w nim zakochali. Z wzajemnością :) Domek sprawdzony, kochający, a pies zmienił się nie do poznania! Stał się kontaktowy, przytulaśny, szczęśliwy, nabrał pewności siebie :)
  8. No i dotarłem :) ! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/1/5f1b5af25d436691.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia z cyklu "znajdź 10 różnic" ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/1/5e05bdbc2ca257b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/1/5c0a33acd7bc9c08.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
  9. Tego chyba jeszcze nie było... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/4/ef81c639ed78f588.jpg[/IMG][/URL]
  10. Niedobrze :( Daj znać co powie(dział) wet. A co to w ogóle jest? Jak zdiagnozował to wet u Fredzia?
  11. Zgadzam się z przedmówczyniami. To nie jest marnowanie pieniędzy! Tym bardziej, że kojec jeszcze pewnie nie raz się przyda. Nie ma się co zastanawiać.
  12. Że też nikt ich nie chce. One są takie fajne. Nietypowe. Takie wilkowate ;)
  13. Jeszcze ja zaglądam. Ale też moge tylko podnosić (co czynię).
  14. "Mój" chłopak kochany :loveu: Stęskniłam się za nim troszkę. Zaglądajcie tu częściej, co?
  15. Kto mógłby wziąć Sybka choćby na tymczas?
  16. Niedobrze... :(
  17. Dalej idę. Zmęczyłem się, ale na szczęście już niedaleko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/1/9b5bc16562a37f78.jpg[/IMG][/URL] Coraz bliżej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/1/4a70ea295aafd222.jpg[/IMG][/URL]
  18. A byłaby możliwość przenieść go do drugiej wetki, na miejsce Szczękusia, który (trzymam kciuki!) zaraz wybędzie do domku?
  19. Byłam, widziałam i powiadam - zaglądajcie tam :)
  20. Ile mamy czasu na znalezienie chłopakowi lokum?
  21. Jestem, jestem - melduję się na posterunku !
  22. No to chyba warto Fredzika ogłosić w "Przełomie" !
  23. Idę... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/1/12c1de73e3203e08.jpg[/IMG][/URL] A Ty? Idziesz? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/1/fcde9a0e79131b5d.jpg[/IMG][/URL] No i muszę wracać po wlokącą się panią... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/1/cdc608aac6fabed5.jpg[/IMG][/URL] :)
  24. [quote name='aga1969']kochani,jak zalozyciel watku moze zmienic naglowek?podpowiedzcie prosze[/quote] Idziesz do pierwszego postu ==> naciskasz "Edit" ==>następnie "idź do zaawansowanych" ==> zmieniasz tytuł wątku :)
×
×
  • Create New...