Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Takie jak najbardziej :). Aniu, zmieniać?
  2. Hmmm... nie jestem przekonana co do tej zmiany. Na 2 i 3 zdjęciu słabo ją będzie widać (na 2 na tle czarnego psa, na 3 ciemna mordka). A na pierwszym jakaś taka "krzywa" wyszła, jakby miała krzywą mordkę. To może to zdjęcie (przycięte nieco): [url]https://lh3.googleusercontent.com/-eMBK_2ZGzOs/UrXfSnv3ZtI/AAAAAAADjrw/U8A7kac8aP8/s640/DSC09918.JPG[/url] ? No chyba, że zostawić to, które jest ;). Ono jest złe?!
  3. :( Szkoda... Ale byle ku lepszemu, to najważniejsze! Alicjo, a co z Fazą i Bolkiem? Mama Tengusi się nimi opiekuje?
  4. Zdjęcie zmienione :).
  5. Skiper w nowym domu :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6BH9ww_-nTE/UnUZRuoGZyI/AAAAAAADb7c/4VsyeZtDgWQ/s640/P1080776.JPG[/IMG] Buba też :)! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aAC-C2O27a0/Uoj5pJkHrWI/AAAAAAADe0o/7vVngJUd9bs/w386-h686-no/DSC03096.JPG[/IMG]
  6. Psina powędrowała na stronę fundacji, katowicki wątek, ma też nowa kartę na stronie schroniska :).
  7. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ppBcMsfiKTw/UmVyJBpG7DI/AAAAAAAAFPI/dqISgauOT1U/s512/DSC_7160.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2d3IQqrUIP8/UmVyJl6u1PI/AAAAAAAAFPQ/H9XitrjwU1M/s639/DSC_7163.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-iAni0bxAWA8/UmVyKVvBoAI/AAAAAAAAFPc/M5fZxHI36GU/s639/DSC_7166.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Fba1mWapuyg/UmVyK9k1K0I/AAAAAAAAFPg/3QGZ8ko0PLc/s639/DSC_7167.JPG[/img]
  8. Ciąg dalszy fotek zaległych :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-0yUrk2TVTpg/UmVyE74MWaI/AAAAAAAAFOQ/cYJklF9CL1M/s639/DSC_7151.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-PgV-EpgO7BU/UmVyFbyf12I/AAAAAAAAFOc/xPhqRLTv0gY/s639/DSC_7152.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-bRJfV9_77Zc/UmVyGJC0RgI/AAAAAAAAFOg/Bw_TPy5G4yw/s639/DSC_7153.JPG[/img] I tu już z brudnym kopytkiem, usyfionym nie wiadomo kiedy ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-zLaertLmC-s/UmVyH27b-wI/AAAAAAAAFO4/kWE-bb3USUs/s639/DSC_7158.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-UU3-BAOVXHY/UmVyIfMufqI/AAAAAAAAFPA/idKGH68_JhE/s512/DSC_7159.JPG[/img]
  9. A to nie wiem ;). Wiem, że część psiaków dostała koło południa gnaty do pogryzania. Były super zadowolone :). Ale czy był wśrod nich Karbon to nie mam pojęcia. Po tym co napisałaś myślałam, że tak, ale teraz to nie wiem ;).
  10. [quote name='choba']Poza tym chłopak załapał się dzisiaj na dwa kawałki pysznej kości :)[/QUOTE] Jeśli już była w boksie, zanim przyszłaś to nawet wiem skąd ją miał :).
  11. Przesyłam pozytywną energię i dużoooo siły życzę!
  12. [quote name='Jasza']Przedświąteczne porządki i przedświąteczne upiększanie ogarnęły i Was jak widzę :cool3:[/QUOTE] Już od dawna się do tego zabierałam. Zwlekałam, bo oboje tego nie lubimy, ani białas, ani ja. Ale powiem Wam, że pilnik sprawdza się o wiele lepiej niż obcinacz do pazurów, tzn. Bazyl go lepiej toleruje. Chciał mnie zjeść tylko raz :D. I prawie 50 minutowe piłowanie przeżył całkiem nieźle, pomijając 3 próby ucieczki, kopanie pani i stękanie oraz biadolenie ;). Przy obcinaniu było znacznie, znacznie gorzej... [B] 3 x[/B], ale czego się lękasz?! Chyba nie masz takich długich i twardych pazurów, żeby musiała powitać Cię pilnikiem? :) Poza tym podczas piłowania bazylkowych szponów kilkukrotnie zaserwowałam swojemu paznokciowi manicure i wiem jakie to "miłe", nie zrobiłabym komuś takiej przyjemności ;).
  13. Niko w nowym domu :). [IMG]http://www.schronisko-katowice.eu/components/com_joomgallery/img_pictures/psy_1/969-13_1_20131015_1734893596.jpg[/IMG]
  14. Się chciał wytarzać, ale płotek mu przeszkodził :D.
  15. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173289-Wolontariat-w-schronisku-w-Katowicach!!-Ruszyliśmy!!-Poszukiwani-wolontariusze!!!?p=21680797#post21680797[/URL] - amstaf z naszego schronu znów szuka domu.
  16. Czyli powiadasz, że Nana jest w schronisku... Dziś podano mi jej numer jako wydany... :hmmmm:
  17. Bazylek został dziś zmuszony do zadbania o swoją urodę i wygodę przy okazji też. Zaliczył salon piękności, gdzie zrobiony został mu manicure i pedicure :). Trochę inaczej niż to zwykle bywa, bo przy pomocy takiego oto narzędzia: [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Cf1taPl0964/UrHgmZnXzSI/AAAAAAAAFX0/p43RGaLN3Uc/s500/pilnik.jpg[/img]
  18. [quote name='saphira18']nr 1142/13 ...[/QUOTE] Dzięki, psiak powędrował na stronę. Jeśli potrafisz coś dodać do jego opisu, daj znać :).
  19. Musi być lepiej! I tego się trzymajmy. I tego niechaj trzyma się Tengusia! :)
  20. One po prostu dbają, żebyś miała urozmaicone życie ;). A Damian się ucieszył z niespodzianki? :D
  21. Newton w nowym domu :). [IMG]http://imageshack.us/a/img9/1894/bp2r.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...