Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Kto przygarnie starszego ONka?
  2. Kiedy bedzie wiadomo, czy Szorściak będzie lub był badany przez innego weta?
  3. Może coś jej wypadło i przyjedzie kiedy indziej?
  4. Podniosę pieska,może tym razem się uda.
  5. Cudna sunieczka, myślę, że szybciutko znajdzie domek.
  6. Wierzę, że się uda, bo jej się przecież nie da nie kochać.
  7. A czy w takiej sytuacji, będą do Polski spływać jakieś wieści co do losów Bazyla, czy nic nie będzie wiadomo?
  8. Cosford, dziekuję w imieniu swoim i szczeniaczków. Widzę, że nadal czuwasz nad psimi biedami:lol:Pozdrawiam.
  9. Oj, żeby się Biance udało. To taka kochana, spokojna sunieczka.
  10. Kajtek na allegro: [URL="http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=259856500"][B][COLOR=#0000ff]http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=259856500[/COLOR][/B][/URL]
  11. Nie mogę obejrzeć filmiku:-( Zamyka mi system. Dodałam linka do aukcji Bianki. Proszę, niech ktoś sprawdzi, czy chodzi. [B]Dane przedmiotu zostały zmienione.[/B][B]Oto adres strony z Twoim przedmiotem:[/B] [B][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=257588145"][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=257588145[/COLOR][/URL][/B]
  12. Oj, dużo, bardzo dużo. Do góry pieski, może ktoś pokocha i przygarnie chociaż jednego.
  13. Ale niespodzianka! :multi:Będzie domek!
  14. Sunia Florentyna dodana w 2 poście.
  15. Oneczek czeka na swojego człowieka.
  16. Zrobię Kajtkowi allegro, ale na razie nie mogę sie zalogować. I nie wiem dlaczego?
×
×
  • Create New...