Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Biedny, kochany psiak.:-( Trzymaj się malutki, będzie dobrze, musi być.
  2. Czy ktoś pokocha i przygarnie Karolcię?
  3. Przypomnij o sobie sunieczko. Ile jeszcze biedulo będziesz czekać?
  4. Biedaku, nikt do ciebie nie zagląda.
  5. Gdzie jest człowiek pięknego ONeczka?
  6. I co posłuchał? Czy nadal mieszka w schronisku?
  7. W górę pluszaczki, szukajcie domków.
  8. Psia laleczka czeka na domek.
  9. Mieleckie Oneczki czekaja na domy.
  10. Podniosę maleńką, śliczną z czarniutkimi kurdupelkami:loveu: Sunia potrzebuje dt.
  11. Rety, jaka jestem śliczna i odważna:loveu: Może należy od razu podać węgiel? Możlwe, że najadła się trawki itp. i teraz na luźno koopka.
  12. Tak jak napisałam wczesniej, jesteś na miejscu i znasz sytuację, oraz masz mozliwość dowiedzenia się innych rzeczy. Ja mogę tylko radzić, na podstawie tego co napisałaś. Jeśli nie widzisz możliwości rozwiązania sytuacji inaczej, zrób tak jak uważasz za słuszne.
  13. Komu takie psie cudo? Ona się marnuje, a domek nie wie co traci:shake:
  14. :klacz:Hura, trzymam mocno:kciuki: Zadrowiej szybko piesku, pancia czeka!
  15. Kurza noga, jakby jeszcze mało było cierpień dla niego. Gralliku, trzymaj się piesku, gdy będziesz miał ząbki jak nowe, to się uśmiechniesz co najmniej jak gwiazdor.:loveu:
  16. Wspaniale, że Borysek tak dobrze trafił. Na peno bedzie szcześliwy w takim cudownym domku. Cioteczki, jesteście kochane!:loveu:
  17. [quote name='Myszu']. Czy to wspaniałe psisko, które tak bardzo kocha ludzi odejdzie jak jego siostra w pustym, zimnym boksie?[/quote] Kiedy znajdzie się domek dla Pajutka!
  18. [quote name='martik b']...ja tylko nie rozumiem za bardzo czemu jest uwiązany daleko od tej budy..nie rozumiem:shake:[/quote] O to własnie można by zapytać w pierwszej kolejności. Chodzisz ze swoim psem na spacery to widzisz wszystko i na spokojnie, po dobroci, radząc zwrócić im uwagę, że sobie zaszkodzą;) szkodząc psu. A opiekując się psem jak należy, tylko zyskają. Niektórym ludziom trzeba tak wyłożyć kawę nna ławę, żeby coś zmienili. I jeszcze raz napiszę, spokojnie i po dobroci. To moje zdanie.
  19. Jak przeczytałam to co napisałaś martik b, to nasunęłam i się taka reflaksja. Wyląda na to, że oni psa chcą do pilnowania. Nie ten, to będzie inny. Myślę, czy jednak nie spróbować pogadać z nimi, że pies też istota żywa i coś mu się od nich należy, choćby za to pilnowanie. Z moich obserwacji wynika, że ludzie często robią głupie rzeczy z niewiedzy na skutek takiego a nie innego wychowania. A skoro go nie biją to może jest szansa, żeby mu tą ciepłą budę zrobili, jeść i pić dawali i nie wiązali, przecież tam sam wraca. Można też napomknąć, że takie działanie jak oni prazentują podlega paragrafowi. Zawsze to jakas szansa. To oczywiście moje zdanie, Ty najlepiej znasz sytuację i mając wszystko na względzie postąpić tak, by było najlepiej.
  20. Murka, a jakby spróbowac rzucać patyk tak z nadgarstka, delikatnym ruchem. Nie poleci daleko, ale przynajmnej się nie nachodzisz na początku;) A taki niezauważalny ruch nie spłoszy Koli.
×
×
  • Create New...