Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Tak mi przyszło do głowy, że może on szuka swojego domu z którego uciekła lub się zgubiła? Suki raczej nie mają ciągot do włóczęgostwa.
  2. Widać bardzo róznie suczki reagują na sterylki. Moja tydzień nie jadła, baaardzo się bałam o nią.
  3. Ma nadzieję, że pani za kilka dni ochłonie i będzie można zadać pytaie o Białego Kła oraz uzyskać jakieś konkrety.
  4. Bardzo dobre wiadomości. Teraz niech się super domek znajdzie.
  5. baffi2 jest z Warszawy, może zechce umówić się z Kakadu na spotkanie spacerkowo-towarzyskie i zasięgnąć języka o Frodo i obejrzeć go w realu?
  6. Pieski czekają, aż ktoś je pokocha.
  7. Gdzie, te piękne psy, znajdą przystań na dalsze życie?
  8. Piękny, starszy Oneczek bardzo potrzebuje domku.
  9. Jak ktoś szuka sheltie przez wyszukiwarkę to mu Miodzik wyskakuje tadammmm....;)
  10. [quote name='monia3a'] [I][COLOR=blue]Treść wiadomości:[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]czy oferta jest nadal aktualna? mam doświadczenie w wychowywaniu trudnych i agresywnych psów.[/COLOR][/I] Pewnie zaraz powieceie, że za mało napisała itp, itd ale moim zdaniem warto poczekać i zobaczyć co z tego wyjdzie ;)[/quote] Moim zdaniem warto poczekać i zobaczyć co z tego wyjdzie. To jest jakaś szansa. Przecież jeśli się zdecyduje pomóc to musi się jeszcze skontaktować.
  11. Wznowiłam aukcję Miodzika: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=279698996"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=279698996[/COLOR][/B][/URL]
  12. Co tam u piesia słychać? Może on już we własnym domku grzeje doopinę.
  13. Przypominam Czarusia i Rino, mieleckie trzyłapcie.
  14. Wstawiłam suczkę ONkowatą do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9023867#post9023867[/URL]
  15. Kochana biedulka:loveu: Na pewno szybcitko dojdzie do siebie, byle nie lizała rany.
  16. Ale cudeńko, kochana mordeczka:loveu: Jest prześliczna:loveu: Kola zresztą też, ale nią zachwycam się na jej wątku.;)
  17. [quote name='Ulka18']Ehhh, zeby tak miec kase na hotelik u Murki i na operacje u Cioci Jogi :modla:[/quote] Czy to oznacza, że schroniskowy wet nie będzie operował Angeli?
  18. Dobrze, że maleńka wychodzi na prostą. Teraz już będzie tylko lepiej.:loveu:
  19. Tym bardziej, że kastracja psa jest zabiegiem mniej inwazyjnym i tańszym.
  20. Mieleckie psy czekają na domy. [B][SIZE=4]Pies podobny do owczarka z tyłu schr. obok dołka, ok. 4 letni.[/SIZE][/B] [B][/B] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/sunia%20obk%20dolu%20(2).JPG[/IMG]
  21. A może szelki byłyby rozwiązaniem?
  22. To przekochany piesek, otworzył się do ludzi i świata podczas pobytu w DT. Zresztą wszystko można przeczytać w wątku.
×
×
  • Create New...