Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Pełen werwy Pajutek chciałby pobiegać po śniegu z własnym człowiekiem.
  2. Do góry pieski, może ta ktoś rozgląda się za ONeczkiem.
  3. To musiał porządnie ugryźć tego psa, że aż żęby złamał:crazyeye:.
  4. A jak dzisiaj ze zdrowiem Froda? Jest lepiej ? Sytuacja została opanowana? Podobieństwo piesków jest, chociaż mnie się wydaje, że róZnią się kufą. :hmmmm:
  5. Mieleckie ONeczki marzną w schronisku i z utęsknieniem wypatrują własnych domów.
  6. Julka nadal czeka na dom. Gdzie się ukrywa domek Julki? To taka mądra i piękna sunia.
  7. Kochany Grallu, dobrze, ża masz takie troskliwe, dobre cioteczki. W przeciwnym razie, co by z tobą było. Nawet lepiej nie myśleć.
  8. Faro, też bym się przeraziła.:smhair2: A to zbój, tak cioteczki straszyć. Dobrze, że się go żarty trzymają, znaczy że wszystko ok.:evil_lol:
  9. Nie martw się Myszu:glaszcze: Jutro też jest dzień. Piekna suczka wypatruje domu.
  10. Mieleckie maluchy czekają na domy.
  11. Kto da szansę na lepsze życie, temu ślicznemu i spokojnemu psu?
  12. Śliczna z niej psica i jaka mądra. Jak się poczuje pewnie, to ktoś będzie miał wielką pociechę z tej suni.
  13. Tak się cieszę, że jednak się udało i piesek ma szansę na dom.
  14. Ale dobre wieści! Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało.
  15. Również dostałam pw. Do mnie na tymczas, sam wprowadził się Biskwit, prawie taki jak Spot tylko złoty, a prawdopodobnie wywalony przez kogoś z auta. Szkoda, że nie mogę pomóc dając dt.
  16. Nie wiem, czy mi umknęła ta informacja, czy nie było o tym mowy... Jak z ogonem Gralla?
  17. Skopiuj zdjęcia na komputer i dodaj do ogłoszenia. Albo zaznacz zdjęcie lewym przyciskiem myszy i prawym kopiuj i wklej lub prawym przyciskiem klik na zdjęcie, zapisz jako.. Nie wiem czy to jasno opisałam?
  18. Mała rośnie jak na drożdżach, właściwie już nie jest taka mała.;)
  19. Tak, dzisiaj obficie sypnęło.;) Aż się broda maleńkiej zrobiła z tego śniegu i mrozu:loveu:
  20. Ruszajcie ślicznoty na spacerek.
  21. To już chyba sytuacja opanowana. Całe szczęście. Sunieczka już zdrowa wypatruje domu.
×
×
  • Create New...