Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Piękna ONka szkuka domu i swojego człowieka.
  2. Tutaj mala pijawka chyba chce ssać Kolę;) [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3128/kolaaaku3.jpg[/IMG]
  3. Co nowego u Blackiego? Jak się czuje? Łapka się goi?
  4. Oj, tak, tak, czekamy na wieści.
  5. Śliczna Julka pokazuje się na początku.
  6. Cudowne mieleckie szczeniaczki czekaja na domki.
  7. [quote name='martik b']schron u Nas nie jest wcale ok, poczytajcie o Koczo ktorym się opiekowałyśmy, uśpili nam go nagle, tam warunki bytowe tj pokarm, ciepło itp jest ok ale bardzo dużo psów jest usypianych, pisali nawet o tym w gazecie, poza tym byłam tam wolontariuszką i pewne rzeczy widziałam i nigdy nie zgodzę się na schron, to jest ostatnia opcja jaką wybiorę[/quote] Oj, nie dobrze:shake: Czyli takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Zatem tylko tymczas.
  8. Piękny piesek:loveu:istne cudo:loveu: Co on jeszcze robi w schronisku? :shake:
  9. Jaki śliczny :loveu: ale jaki smutny ten piesek. Bardzo podobny w typie do Kooikerhondje albo Springer spaniela walijskiego. W górę piesku, szukaj domku.
  10. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] 1. Zawiadamiasz straz i pies zostaje zawieziony do schronu- schron w Bydgoszcy to nie umieralnia- pies nie bedzie głodny i bedzie miał bude do spaania. Jest młody -powinien szybko znaleźć dom. .[/quote] Moim zdaniem to najlepsze wyjście. A przy okazji straż może postraszyć "właścicieli" o odpowiedzialności karnej za znęcanie się nad psem. Piesek jest śliczny i młody, szybciutko znajdzie dom.
  11. Śliczna laleczka.:loveu: Na pewno szybciutko znajdzie domek.
  12. Proszę, proszę jak się facecik rozruszał. Jeszcze trochę i na kolanka wskoczy, słodziak jeden.:loveu:
  13. [quote name='agamika']tzn ? bo ja nie w temacie :oops: Psy muszą mieć imiona i obszerny opis charakteru;) "a mają np numery ? albo cos w tym rodzaju, zeby było wiadomo po jakiego psiaka osoba sie zgłasza ewentualnie ?" Mają numery boksów, które się zmieniają jak piesek jest przeniesiony do innego;) "ok , niema problemu" Bardzo Ci dziękuję:loveu: "rozumiem, ze czasem niewiele wiadomo o psiaku , ale wolałam spytać na wszelki wypadek, bo czasem po pewnym czasie pojawiają sie jakis nowe informacje[/quote] Dziękuję, że się zainteresowałaś:loveu:
  14. Agamika, wymiękłam , kiedy przygotowałam ponad 50 psów na stronę ONków i okazało się, że moge się tym podetrzeć. Psy nie mają imion, a opisy są niewystarczające z racji tego, ze nie są wyprowadzane na spacery. Czyli nie wiele o nich wiadomo. Imion samemu nadać nie można (no chyba, ze pies charakterystyczny), bo w schronisku nie będą wiedzieć o którego chodzi. Tak więc osobiście niewiele moge zrobić. Agamiko, jeśli możesz, proszę, dodaj sama suczkę Dużą czy Wielką(?), wiadomo o którą chodzi;)
  15. Pieseczk do góry, wypatrujcie domków.
  16. Gdzie podziewa się domek Barona? On tak tęskni za własnym kątem.
  17. Terrierki czekają na kochające domki.
  18. Dlaczego ten piękny pies tak długo czeka na dom? Wypatruj domku, Maurycy. On gdzieś jest, tylko nie może tutaj trafić.
  19. Do góry, po domek!
  20. Dwie kumpele, chcą zamieszkać we własnych domkach.
  21. Może właśnie tak się uda je wyadoptować. A teraz w górę pieski.
  22. Pokazujemy pysio na początku.
  23. Piękny pies czeka na dom.
×
×
  • Create New...