Agamika, wymiękłam , kiedy przygotowałam ponad 50 psów na stronę ONków i okazało się, że moge się tym podetrzeć.
Psy nie mają imion, a opisy są niewystarczające z racji tego, ze nie są wyprowadzane na spacery. Czyli nie wiele o nich wiadomo. Imion samemu nadać nie można (no chyba, ze pies charakterystyczny), bo w schronisku nie będą wiedzieć o którego chodzi.
Tak więc osobiście niewiele moge zrobić.
Agamiko, jeśli możesz, proszę, dodaj sama suczkę Dużą czy Wielką(?), wiadomo o którą chodzi;)