Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. To dobrze, że następuje poprawa. Zdrowiej Pajutku!
  2. Angela jest na alegratce wstawiona przeze mnie 24 października oczym informowalam na jej wątku .
  3. Do przemywania oczu dobry jest świetlk. Niezbyt mocny napar dla zwierzątek.
  4. Domku, domeczku Julka czeka :kciuki:
  5. Kajtuś ma obserwatora na allegro. Zobaczymy, czy to jakiś poważny domek, czy nie.
  6. Może mimo wszystko, ktos doceni Karolcię i ją przygarnie.
  7. I jak? dzisiaj lepiej?
  8. Jak dzisiaj czuje się Pajutek? Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze.
  9. Maleńka a liczna rodzinka się przypomia.
  10. Mieleckie szczeniaczki szukają domków.
  11. "Pani z Torunia ma już sunię podobną do Koli, wziętą ze schroniska." To będą jak siostrzyczki.
  12. Czyżby Mieciu był szczerbaty? [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4011/59347111nm0.jpg[/IMG]
  13. Strasznie dużo wszędzie pięknych ONków. Skąd wziąć tyle domów?
  14. Noooo...Skoro Ty go nie poznałaś, to może ktoś jeszcze się zainteresuje i zrobi się jakiś ruch na wątku Bacusia. A może jego domek tutaj zajrzy? Ale się rozmarzyłam, a co...
  15. Taka śliczna suczka a tak długo czeka:shake:
  16. Spacerek na pierwszą w poszukiwaniu domku.
  17. On najwyraźniej się zakochał:loveu:
  18. Trzymam mocno, żeby to był wymarzony dom dla Koli.
  19. Zrobiłam ci Bacusiu nowy banerek. Może to coś pomoże?
  20. Czas na wirtualny spacerek, ONeczki.
  21. [quote name='Szczurosława']wg słów właścicielki poszły sobie na spacer...:cool1:[/quote] Na spacer:roll:, tez coś.:shake:
×
×
  • Create New...