Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Idziemy na cotygodniowy spacerek.
  2. Mały ONeczek na OwP: [URL]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?t=607[/URL]
  3. Mały ONeczek na OwP: [URL]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?t=607[/URL]
  4. Przypomnę o mieleckich szczeniaczkach.
  5. Trzyłapek Rino wypatruje domu.
  6. W górę piesku, przypomnij o sobie.
  7. Logo czeka na dom.
  8. Śliczna Hienka wciąż czeka...
  9. Dziękuję za pozdrowienia i też pozdrawiam:lol: i miziam, i skrobię Grallika za uszkiem i po boczku. To dobrze, że zdrówko mu dopisuje i chyba jest szczęśliwy(?) Dobrze, że ma Was:loveu:
  10. Powodzenia w nowym domu, mała Pyśko.
  11. Pięknoto, ruszaj do góry, pokazać się wszystkim. :multi:
  12. Baronie, czy nie ma dla ciebie szansy?
  13. Do góry Rino, może ktoś cię zauważy i pokocha.
  14. Tak wiem, czytałam na forum sheltie.:-(
×
×
  • Create New...