Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Pumcia prezentuje swoje wdzięki na początku. Zdrowiej nam Mureczko, nie daj się żadnym mikrobom i wracaj szybko. Tęknimy za Tobą:loveu:
  2. Takie śliczne psisko i jeszcze nikt się nie zakochał? Szukamy wolnego serduszka dla Gacka.
  3. To super ,że Fionka ma dom. A teraz najwyższy czas, żeby i Bnia z Joyką zaznały domowego ciepełka. W górę suczki!
  4. Matko kochana! Co też to się dzieje z Negrunią. Teraz ma żyć zdrowo i szczęśliwie. Trzymam mocno kciuki za zdrowie.
  5. Wspaniała wiadomość! Bądź szczęśliwa sunieczko.:loveu:
  6. Jakiś czas temu była mowa o Fionce II. Czy ona nie pojedzie?
  7. Gaculek chciałby porozrabiać we własnym domku.:lol:
  8. Do góry Pumciu, bo może mimo twoich lęków, ktoś cię zaraz pokocha i przygarnie.
  9. [quote name='ewatr']Bo myśmy juz przywykły do dobrego :eviltong:;) i chcemy szybko ........... kilka tygodni i do domu ....poszoł :evil_lol:[/quote] No własnie, a co?;) :multi:
  10. Karolcia znowu ma obserwatora. Może tym razem ktoś ją pokocha i przygarnie na dobre i na złe.
  11. Dodatkowy stres nie po drodze:shake: Ale jak już znajdzie się kochający dom, to na zawsze.
  12. Mam taką nadzieję. Kochana psina nie ma szczęścia do domku.:-( A to takie wierne suczydło.
  13. Wypatruj domku na poczatku, śliczna suniu.:loveu:
  14. To pokaż się piekniasty na początku:loveu:
  15. Dziękję, dziekuję!:lol: Grall ma bardzo ładne zęby. Czyściutkie i dziąsła różowiutkie jak należy. Tam jeden trzonowy jakiś brązowy, pewnie uszkodzony, ale piesy takie miewają z różnych powodów. Dobrze, że wszystko się ułożyło jak trzeba, bo szkoda byłoby ich usuwać. No, Grall ma czym gryźć.:loveu: Czy mnie się zdawało, czy Grall był bardziej srebrny? Wypłowiał na słonku? Cudna ta mordeczka, tylko całować i ściskać puchacza.;)
  16. Udało się Pumie samodzielnie wyjść z budy na spacerek?
  17. Bądź szczęśliwy Czarusiu w swoim nowym domku.:multi::loveu:
  18. Pumcia na pewno już niedługo, otworzy się na człowieka i zaprezentuje swoją urodę i charakter w pełnej krasie.:loveu:
  19. Gacuś pokocha wlasnego człowieka na zawsze i najmocniej jak pies potrafi kochać. Będzie mu przyjacielem i towarzyszem. Kto przygarnie pod swoj dach pięknego Gacka?
  20. Oby to był ten najlepszy z najlepszych...:kciuki:
  21. Mieleckie ONeczki tez chcą do domków.
×
×
  • Create New...