Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Aukcja wznowiona, może tym razem się powiedzie i Uszuś znajdzie własny dom.
  2. Mały piesek od rana wypatruje domku.
  3. Wstawiłam Amisię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10840760#post10840760[/URL] Nie wiem, czy to domek dla Amiśki, ale im więcej ludzi o niej wie, tym większe szanse na dom.
  4. :crazyeye:, ratuj się, kto może! [URL]http://img154.imageshack.us/img154/7189/amis8tf8.jpg[/URL]
  5. Bardzo się cieszę, że Panterka już w domku.:multi: Bądź szczęśliwa suniu.
  6. Talcott, a czy możesz takie plakaciki zrobić?
  7. Uda się na pewno. Trzymam kciuki za powodzenie akcji.
  8. Gacek chce już zamieszkać u siebie, tylko gdzie to jest?
  9. Amisia rusza na początek w poszukiwaniu domku. Ulka18, ratlerka poszukuje szefowa? Aczy Emilek ma jakąś szansę?
  10. I mam nadzieję wszystko jest dobrze. Uszuś jak nowy;), szuka domku.
  11. Biedny piesku, czy w tobie trwa pokutujący duch, że tyle czasu nie możesz znaleźć domu?
  12. Maleństwo do góry. Zaproponowałm Emilka w wątku Panterki, nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, ale trzymam kciuki. Przecież w końcu musi się znaleźć domek dla Emilka.
  13. [quote name='MaBo'] kuzynka (mieszka w domku z dużym ogrodem na skraju Konstancina k/Warszawy ) przygarnęłaby ją z radością.Ma ona pinczerkę (lubi takie nieduże gładkowłose psiaki),która jest już ,Niedawno rozmawiałyśmy,że bardzo chętnie nabyłaby niedużego pieska.Więc obie mogłyby u mnie wylądować, a dalszym ciągiem adopcji już bym się zajęła.Szczegóły do ustalenia.[/quote] MaBo, czy gdyby oba pieski o których do tej pory mowa znalazły domki i Twoja kuzynka nadal byłaby chętna na pinczerkowego pieska, to czy może rozważyć propozycję adopcji Emilka, pieska czekoladowego mix ratlerka z mojego podpisu? Wątk Emilka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30443[/URL] Trzymam kciuki za domki Panterki i Czarnulki;)
  14. Amisia w górę, po domek:multi:
  15. Gacuś z rana biegnie na poczatek rozejrzeć się za domkiem.
  16. MaBo,:calus:, sunieczka będzie Cię kochać mocno, całym swoim psim serduszkiem. Jesteś dla niej jak gwiazdka z nieba. Hura! Czarnulka ma domek:sweetCyb:
  17. Ojej, biedaczek:-( co się do niego przyplątało. Oczywiście trzymam kciuki za Uszusia:kciuki:
  18. Gacuś na pajęczynie: [URL]http://innemiasta.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/225811-piekny_gacek_mix_terier_szuka.html[/URL]
  19. Zdrowiej Uszuniu i bądź radosnym pieskiem. Gdzie ten domek ślicznego psiaka?
  20. O żesz, ale dama się z Kory zrobiła:crazyeye:
  21. Coś jeszcze pomyślę, tylko na raty, bo kuleję z czasem.:oops:
  22. Ależ się ten amisiowy domek guzdra:shake:
  23. Do góry pieski, może tym razem się uda.
  24. Mieleckie szczeniaczki szukają kochających domów.
×
×
  • Create New...