[quote name='MaBo'] kuzynka (mieszka w domku z dużym ogrodem na skraju Konstancina k/Warszawy ) przygarnęłaby ją z radością.Ma ona pinczerkę (lubi takie nieduże gładkowłose psiaki),która jest już ,Niedawno rozmawiałyśmy,że bardzo chętnie nabyłaby niedużego pieska.Więc obie mogłyby u mnie wylądować, a dalszym ciągiem adopcji już bym się zajęła.Szczegóły do ustalenia.[/quote]
MaBo, czy gdyby oba pieski o których do tej pory mowa znalazły domki i Twoja kuzynka nadal byłaby chętna na pinczerkowego pieska, to czy może rozważyć propozycję adopcji Emilka, pieska czekoladowego mix ratlerka z mojego podpisu?
Wątk Emilka:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30443[/URL]
Trzymam kciuki za domki Panterki i Czarnulki;)