Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. A tymczasem cioteczki podrzucą wątek, moze ktoś pokocha Panterkę od pierwszego wejrzenia.
  2. W górę Poziomko, może i tobie słońce zaświeci.
  3. Wczoraj w mojej wsi widziałam sobowtóra Hienki.:crazyeye: Nie wiem, czy pies czy sunia. Ale cudnie to stworzenie się prezentowało. Hienka i piękna i o dobrym charakterze szuka kochającego człowieka.
  4. Rinia, może teraz ci się poszcześci i twoj człowiek cię odnajdzie. Trzymam za to kciuki.
  5. Nikt nie pyta o Magię? Prześłiczna i kochana sunia czeka na dom.
  6. Wspaniała wiadomość, Klotylda w domki:multi:
  7. ................................................
  8. Kto pokocha i przygarnie małego pieska?
  9. Amisia szuka swojego człowieka, który ją pokocha za to, że jest:multi:
  10. Wspaniale, że Kora czuje się dobrze w dt. Teraz własny domek by się przydał.
  11. Gacuś biegnie porozglądać się na początku...
  12. Tak, domek dla Amisi musi być świadomy i gotowy zabezpieczyć potrzeby suni. Gdzie ten domek się podziewa?
  13. Oczy mi zwilgotniały, Basiu jesteś :lilangel: Jak czytam opis dziubakk, przychodzi mi na myśl jedno. Puma gdzieś była meblem, który musiał stać tam, gdzie go się postawiło. Paraliżuję ją strach przed ludzkim spojrzeniem. Biedna suczka, ale teraz już ma kochający dom, któremu nie zabraknie, mam nadzieję, cierpliwości w wyprowadzaniu suni na prostą. Jeśli Pilsner zjada ze swojej miski w określonym czasie, to moim zdaniem, powinnaś zlikwidować tą miskę z suchą karmą z której podjada Puma. Jeśli dostają swoją "dawkę" i zjadają ją, nie ma potrzeby żeby podjadali pomiędzy posiłkami. Musi być stały dostęp do wody, do jedzenia nie.
  14. Biedula, może nie dojadała, gdy miała szczeniaki, to teraz uzupełnia żelazne rezerwy. Myślę, że takie objadanie się minie.
  15. Gacuś gotowy do zamieszkania we własnym domku, czeka na swojego człowieka.
  16. Reno2001, a hodowca tego borderka powiadomiony? Amisi przydałby się dom pracujący, albo u aktywnych ludzi uprawiających sporty. Tylko gdzie takich szukać?
  17. Mały piesek raniutko rusza wypatrywać domku.
  18. Nie sądzę abu Puma zrobiła krzywdę Pilsnerowi, nawet jeśli uderzy go zębami. Moim zdaniem nie powinnaś "wtrącać" się w takiej sytuacji. Oni sami muszą ustalić hierarchię i na co które pozwala. To bronienie miski, to może być pozostałość po schronisku, chociaz nie koniecznie. Jeśłi Puma nie lubi, żeby jej Pilsner zaglądał do miski, to będzie lepiej, żeby on to jak najszybciej pojął. Ale jeszcze raz napiszę, takie demonstracje są raczej na pokaz, a nie żeby zrobić krzywdę. Jednak osobiście nie znam Pumy, myślę ,że Murka będzie miała tutaj więcej do powiedzenia konkretnie nt. Pumy.
  19. Cudne cuda czekają na kochające domy [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/8022/dsc00356uv9.jpg[/IMG]
  20. A jak tam Agusek, przeczuwa już zmiany w swoim życiu? Bagaże gotowe do przeprowadzki?
  21. To kiedy Panterka będzie sterylizowana? Maleństwo pewnie nie zagrzeja miejsca w hoteliku.
  22. Dobrze, że teraz się wycofali z adopcji, a nie jak już byłaby na miejscu. Amisiu pokaż się na początku.
×
×
  • Create New...