Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Dobrze ,że Kora juz rozpoczęła nowe życie. Śpijcie słodko...
  2. Nie ma innej opcji, domek się odnajdzie. Tylko szkoda, że tak długo Amisia musi czekać.
  3. No Gacuniu, patrz uważnie, bo może tam czeka twój człowiek.
  4. To ile jeszcze malców czeka na dom?
  5. O kurczak blady:shake:, dobrze, że przynajmniej udało się pieski przekazać. To pewnie juz niedługo dowiemy się od p.Kasi, co słychać u Pumy.
  6. No Agusku nawet nie przypuszczasz, jaki domek na ciebie czeka.:multi:
  7. Kurcze, dlaczego Amisia tak długo musi czekać na dom?
  8. Ciekawe co tam u Pumci w nowym domu?
  9. Obie sunie słodkie:loveu: A Kora jakby odmłodniała:lol:
  10. No to trzymam mocno, oby się tym razem powiodło:kciuki:
  11. Szczęśliwej drogi... Kora do siebie nie podobna. Jakby jej ubyło lat:crazyeye: [URL]http://img212.imageshack.us/img212/3459/korahr1.jpg[/URL]
  12. [quote name='Sabina02'] Ma caly czas Allegro, wiec moze w koncu ktos go wypatrzy. Ma jednego obserwatora... :lol:[/quote] Dziękuję pidzej za propozycję:loveu: Mały Czarnuszek ma allegro, ale coś mu się nie szczęści:shake:
  13. Nie chcę krakać, ale... Wznawiam aukcję Uszusia:cool1:
  14. Uff....:kciuki: Nadal trzymam....
  15. Amisia też chce jechać do własnego domu.
  16. Gacuniu, kiedy ty pojedziesz do domku?
  17. Psiaczki się przypominają.
  18. O jak dobrze, że coś się w sprawie domku Aguska ruszyło.
×
×
  • Create New...