Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Jak nie było, to nie było domków i obserwatorów, a jak sypnęło , aż miło.;)
  2. Też się cieszę, że u Kory wszystko w porządku. Widać jej tam dobrze:lol: Tak, dieta odchudzajaca i efekty zależeć będą od tego jak często z kuchennego stołu bedą spadały łakocie pod stół.;)
  3. Ulka18, czy mogłabyś poprosić w schronisku o zrobienie zdjęć Emilkowi?:modla: Na allegro wystawiam go ok. 2 lata i wciąż ta sama miniaturka (nie ma na co zmienić) i zdjęcia na których słabo widać pieska. Kilka ogłoszeń już ma, no ale tak jak napisałam wyżej, przydałyby się inne zdjęcia. Bo to aż niemożliwe:shake:, że taki mały piesek a nie ma tak długo domu.
  4. Super wiadomość, Amisia nareszcie ma dom:multi: Tak bardzo się cieszę.:lol:
  5. Panterka w górę:multi: Teraz wszystkie koty wychudzone przez to ganianie za myszorkami.
  6. Amisia chciała skraść buziaka i aż stanęła na paluszkach:loveu:
  7. No, gdzie się podziewa młode panciostwo Gacusia?:mad:
  8. Bardzo się cieszę, ze piesek ma dom.:multi:
  9. Hura! :sweetCyb:Pumcia załapała! Nie znaczy to, ze nie może zdrarzyć się wpadka, ale chyba już wie o do chodzi. Jeśli mogę coś poradzić, to najlepszym "karceniem" jest pełne zniesmaczenia "feee", "brzydula" itp. Collaki to wrażliwe psy i natychmiast odbierają nastrój na podstawie intonacji.
  10. Imbirek szuka kochającego domku.
  11. W górę sunieczko, po domek:multi:
  12. Pokaż się wszystkim śliczna Magio.
  13. Z rana Emilek wypatruje domku na poczatku.
  14. Jeśli dobrze zrozumiałm, to kupa w domu była rano? Spróbuj przez parę dni nastawić budzik pół godz. wcześniej niz zwykle wstajesz i natychmiast, bez zwlekania ubierz się i idź z pieskami na dwór. Ona może nie kojarzyć tych spraw, a jak Pilsner zrobi koope, to moze Puma też załapie. Żaden pies nie lubi spać w pobliżu swoich odchodów. Pumę zmusiły do tego schroniskowe okoliczności. I nagradzaj natychmiast po wykonaniu czynności, jest koopa - nagroda, jest sioo - nagroda, podeszła na wołanie - nagroda. Nagrodą może tez być mizianie, drapanie za uchem itp. Pumie potrzebny jest czas, żeby sobie to wszystko poukładać. Powodzenia
  15. Może być , ale nie musi;). Najważniejszy człowiek i dom. Maleńki piesek wciąż czeka.
  16. Gratulacje Reno i powodzenia:lol: Mureczko, dlaczego straszysz Panterkę Szermanem?;) Maleństwo okropeczne z tej Panterki:loveu:
  17. Hmmm, wg prognozy na jutro, w tamtym rejonie ma być bez deszczu. Może jednak uda się zrobić fajne zdjęcia.
×
×
  • Create New...