Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Nie mają szczęścia te psy, zawsze coś...
  2. Lepiej niech Amisia zostanie kelpie, bo ONeczki czekają i czekają i...
  3. Teoretycznie taki pies jak Kora nie powinien czekać na dom ani chwili. Ale teoria sobie a życie sobie:roll: Piękna Kora czeka na własny domek.
  4. Ludzie! Kelpie, pies na medal, czeka na dom.
  5. Już sama nie wiem, czy lepiej żeby była, czy nie. A jak Rudawy nie będzie wezmą inną ONeczkę?
  6. Gacuś szuka domku na początku:multi:
  7. Amisia w górę, może teraz ktoś cię wypatrzy.
  8. Nie dobrze, że będzie okrojony skład pracowników schroniska, bo na pewno to wpłynie na jakość życia psiaków. Agusku, godzina W się zbliża:multi:
  9. Biedne nowe kluseczki, zimno i niewiadoma przyszłość.
  10. Oby tylko Ulka18 znalazła czas, żeby zaglądnąć do Emilka, i żeby już nie lało, to może jakieś zdjęcia uda się zrobić:kciuki:
  11. Rudawa, piękna suka.:loveu: Niemcy znają się na rzeczy. Aż dziw bierze, że do tej pory tak piękna suka nie znalazła wielbiciela w PL. Za domek dla Rudawy:kciuki: PS. Jak Rudawa pojedzie, będę musiała zmienić banerek, ale co mi tam, byle dom był dobry i kochający.
  12. Kogo zauroczy mała Kora, kto ją pokocha i przygarnie?
  13. Biedna Negrunia:-( Mam nadzieję, ze jednak się uda zapanować nad tą naroślą.
  14. Allegro się skończyło i zrobiłam przerwę. Poczekam na nowe zdjęcia, z tymi wystawiam dwa lata:roll: Jest też na alegratce i kupsprzedaj.
  15. Bardzo się cieszę, że ONeczkowate szczeniaczki mają domki. Ciekawe ile ich tam zostało?
  16. Pokaz się wszystkim mały piesku.
  17. Szukam i szukam, ale najbardziej by mnie ucieszyło, gdybym go znalazła, bo Gacuś coś się obija w tym wypatrywaniu.
  18. Tak, najważniejsze by miała kochającego człowieka i własny dom. A że będzie szczekać po niemiecku;), cóż jak widać w PL jest niedoceniona.
×
×
  • Create New...