Rudawa, piękna suka.:loveu: Niemcy znają się na rzeczy. Aż dziw bierze, że do tej pory tak piękna suka nie znalazła wielbiciela w PL.
Za domek dla Rudawy:kciuki:
PS. Jak Rudawa pojedzie, będę musiała zmienić banerek, ale co mi tam, byle dom był dobry i kochający.