Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Przypomnij się wszystkim Hienko.
  2. Do góry słodkości, wasz los musi się przecież odmienić.
  3. Gdzie jest domek dla Rinii?
  4. Niech będzie i podusia;) na kanapie:cool3:
  5. U mnie straszy deszczyk;), to znowu słonko wygląda. Czyli zmiennie, ale ciepło.
  6. Ale maleństwo z Pantereczki:loveu: Prześliczna jest, myślę, że kruszynka szybciutko znajdzie dom, kochający dom. Wstawiłam Panterkę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10787812#post10787812[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10787824&posted=1#post10787824[/URL]
  7. Mały piesek szuka kochającego człowieka.
  8. Musi się w końcu Amisi poszczęścić. Szukamy domu.
  9. Zgadzam się z wypowiedzią poprzedniczek w całości. Niegdy nie można powiedzieć na 100%, kiedy nastąpi przełom. Sunia o psychice psa pasterskiego siedziała zamknięta w boksie 3 długie lata. Ona musi się przekonać, że Twój dom, to jej dom, że Twoje auto to jej auto, że teren do spacerów i biegania, to jej teren spacerów itp. itd. Na to nie wystarczy jeden dzień, a ile, nie wiem. Dziubakk, bądź cierpliwa a otrzymasz nagrodę w postaci bezwarunkowj miłości psa po przejściach. Ja myślę, że lada dziń Pumcia zacznie chodzić za Tobą krok w krok. Ona już wie, że człowiek to nie tylko agresor, może też kochać, bo o tym przekonała się w hoteliku u Murki.
  10. Gacusiu, pozuj ładnie, żeby zdjątka były pierwsza klasa.;) W końcu trzeba zauroczyć swojego człowieka.
  11. Agusek to taki słodki i kochający człowieka piesek. Tak długo się wyczekał na domek, musi teraz być szczęśliwy i kochany przez własnego człowieka. Wesoła, słoneczna mordeczka, uszczęśliwi swojego człowieka i rozjaśni każdy cień.
  12. Szkoda, że Kora ma chore serduszko, ale przy dobrze dobranym leku, może jeszcze żyć długo i wesoło. U mnie takie zachowania ma suka będąca po sterylizacji. ;) Teraz Kora potrzebuje własnego domku, gdzie będzie gaździną:lol:
  13. Hopsajcie maluszki na początek wypatrywać własnych domków:multi:
  14. Ale się już ze szczeniorków porobiły konkretne kluseczki:loveu:
  15. Nie martw się dziubakk, sunia jest zdezorientowana, zagubiona, nowe zapachy, nowy teren, nowy człowiek, chociaż jak Ciebie okrąża tzn. pilnuje.;) Będzie dobrze!
  16. [quote name='andzia69']Kochani - pytam na wszelki - mam domek w katowicach dla naszego szczylka - dom taki typowo...górniczy?:oops: mieszkanie ok. 35 m2, 4-osobowa rodzina, sowjego poprzedniego piesa mieli 14 lat, zakochali sie w moim szczeniorze - więc jeśli macie podobnego to możnaby spróbować - ja mam 2 chętną na szczeniora i chyba wydam go do Kielc bo blizej, a nie mam transportu do katowic...pomyślcie czy chcielibyscie i mielibyśie maluszka dla tej rodziny podobnego do tego: na tym zdjęciu miał jakies 3-4 tyg. [/quote] Ten szczeniaczek na zdjęciu wygląda ONkowato. Czy faktycznie należy do większych? W Mielcu były/są szczeniaki po matce oneczkowej. Ale jak konkretnie ma się sprawa teraz, może powiedzieć Ulka18. Tylko jedno zdjęcie onkowatych szczeniorków [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fd79e079c873eaf0.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/347/fd79e079c873eaf0med.jpg[/IMG][/URL]
  17. Jej, ale kwota:smhair2:, no ale przypadki się zdarzają. Szkoda, że taka cisza nt. Pumy i ratlereczki. Może śpią, skoro późno wrócili. Ale na pewno wszystko jest dobrze. To cierpliwie czekam na wieści.
  18. Jest spora grupa ludzi nie korzystających z internetu i do nich można dotrzeć tylko poprzez tv lub prasę. ONeczki czekają...
  19. Amisia czeka na swojego człowieka.
×
×
  • Create New...