Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [URL="http://img264.imageshack.us/img264/9001/aparat368ef8.jpg"]Wysłałam informację, z prośbą o umieczenie na stronie, do zakopiańskiego toz-u. [/URL]
  2. W wolnej chwili poszukam forum na którym można jeszcze ogłosić Amisię. Więcej pomysłów nie mam.:shake:
  3. Wstawiłam Imbirka do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121316[/url]
  4. Gacuniu, nie poluj na Shermana, każdy kiciuś to miziak. Trzeba je kochać;)
  5. Wierzę, że w końcu się uda odnaleźć Amisi dom.
  6. Gacusiu, tyle kciuków zaciśniętych...musi się udać:kciuki:
  7. Hmmm... z umaszczenia i maseczki przypomina kelpie. Ale czy kelpie z tego maluszka wyrośnie to nie wiem. To zdjęcie Amisi z mieleckiego schroniska, która jest w typie kelpie. [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/220/am1gd7.jpg[/IMG]
  8. Amisia czeka na własny,kochający dom.
  9. Gacuś chce kochać i być kochanym.
  10. Korunia szuka świadomego i kochającego domu.
  11. Biedna Rudawo, nikt nie kochał cię na tej ziemi na tyle mocno, by dać ci dom. Biegaj po zielonych łąkach:-( już szczęśliwa.:-(
  12. Może szczeniak komuś zaginął? Warto wywiesić ogłoszenia na okolicznych tablicach w sklepach itp. Można też dać ogłoszenie ze zdjęciami na stronę zakopiańskiego toz-u. Jeśli siostry mogą go przetrzymać kilka dni, to może uda się przez ten czas znaleźć dom. PS. Jak będą fotki porobię mu ogłoszenia.
  13. Ilość adoptowanych piesków imponująca:multi: Nie wiem, która to wilczurka z rzeszowskiego:shake: A czy coś wiadomo nt. Rudawy?
  14. [quote name='Reno2001']W koncu wstawiłam go na alegratkę. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1331346_sliczny_radosny_mix_terrier_do_adopcji.html[/URL] [/quote] Jest wystawiony przez Reno2001.
  15. Ja go nie mam na alegratce:hmmmm:
  16. Malutka sunia w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10942376#post10942376[/url]
  17. Qrcze, gdzie ten domek dla Amisi?
  18. Kto da szansę Gackowi pokazania się od tej najlepszej strony? A to może zrobić tylko we własnym domu.
  19. Mnie też się wydaje, że to chodziło o zaznaczenie terenu. Tym bardziej, że w ostatnich dniach miał kilka zmian miejsca zamieszkania. Powiększył swój teren o kilka miejscowości.:cool1:
  20. Żarłoczek jest jak moja Kuma, która zje wszystko i w każdej ilości.:roll: Uszuś czeka na swój dom, który bardzo zwleka z przybyciem:shake:
  21. Amisiu, pokaż się na początku, bo może twój domek tam ciebie wypatruje.
  22. Czekam w takim razie na wieści i mam nadzieję, że jednak żyje i ma się dobrze.
  23. Czekoladowa Maja, słodka psina ma wolne miejsce w serduszku, może od zaraz pokochać człowieka. Najlepiej własnego.
  24. Czy jest szansa aby wiedzieć na 100 % co z nią? Jest na OwP i nie wiem, czy ją zdejmować.
×
×
  • Create New...