Może szczeniak komuś zaginął?
Warto wywiesić ogłoszenia na okolicznych tablicach w sklepach itp.
Można też dać ogłoszenie ze zdjęciami na stronę zakopiańskiego toz-u.
Jeśli siostry mogą go przetrzymać kilka dni, to może uda się przez ten czas znaleźć dom.
PS. Jak będą fotki porobię mu ogłoszenia.