Hura! A to niespodzianka:crazyeye: Agusek już jest u siebie w domku.:multi:
Uwielbiam takie niespodzianki.
Życzę Aguskowi i jego nowej Rodzinie wiele szczęścia:loveu:
Biedula chodzi w przysiadzie. Ale na pewno szybciutko przekona się, że nikt jej krzywdy nie zrobi i pokaże całą swoją krasę.
A które jest prawdziwe umaszczenie, to stalowo/brązowe czy rude?
Ale ładna jest Mioduszka:loveu:
Widać spodobała się nie tylko ludziom, ale też innym stworzeniom. Ale tutaj chodzi o ludzki domek dla Mioduszki więc inni amatorzy precz;)
Biedna Amiśka, biedny Gacek, to psy dla aktywnych, a teraz takich ludzi coraz mniej. Większość woli siedzieć przed tv i uaktywniać mięśnie żuchwy i gałek ocznych;)
No to ONeczki teraz muszą być grzeczne, łagodne i przyjazne. Kochać kotki i wszelkie inne stworzenia. A tych z długim, schroniskowym stażem nie brakuje.
I co z tobą Emilku będzie?
Wystawiłam go znowu na allegro, ale nie mam wielkich nadziei, że to coś radykalnie zmieni.
Mogę tylko jeszcze podrzucać.
Postów kasować nie mogę, nie ma takiej opcji:shake:
Amisi pomogłyby lekcje w szkole dla psów. Przecież nikt jej niczego nie uczył, to skąd ma wiedzieć co można a czego nie. Jej trzeba poświęcić czas i będzie pies na medal.
Amisia i Gacek w wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10911466#post10911466"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...6#post10911466[/URL]