Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Śliczna, malutka Polcia od dzisiaj zaczyna szukać własnego , kochajacego domku.
  2. Wielka szkoda, że znowu się nie udało. Ale przecież gdzieś jest ten domek Amisi, tylko gdzie?
  3. Dlaczego taki wspaniały pies nie może odnaleźć swojego człowieka?
  4. Hura! A to niespodzianka:crazyeye: Agusek już jest u siebie w domku.:multi: Uwielbiam takie niespodzianki. Życzę Aguskowi i jego nowej Rodzinie wiele szczęścia:loveu:
  5. Biedula chodzi w przysiadzie. Ale na pewno szybciutko przekona się, że nikt jej krzywdy nie zrobi i pokaże całą swoją krasę. A które jest prawdziwe umaszczenie, to stalowo/brązowe czy rude?
  6. Ale ładna jest Mioduszka:loveu: Widać spodobała się nie tylko ludziom, ale też innym stworzeniom. Ale tutaj chodzi o ludzki domek dla Mioduszki więc inni amatorzy precz;)
  7. A czy jakieś nowe wieści o Emilku może są? Jak kondycja, zdrowie, zachowanie itp. itd.?
  8. Może tym razem Amisi poszczęści się.:kciuki:
  9. Gacuś wspaniały, wesoły pies, od zaraz pokocha swojego człowieka.
  10. Już niedługo Agusek będzie spał na własnym posłanku, we własnym domu.:multi:
  11. Biedna Amiśka, biedny Gacek, to psy dla aktywnych, a teraz takich ludzi coraz mniej. Większość woli siedzieć przed tv i uaktywniać mięśnie żuchwy i gałek ocznych;)
  12. No to ONeczki teraz muszą być grzeczne, łagodne i przyjazne. Kochać kotki i wszelkie inne stworzenia. A tych z długim, schroniskowym stażem nie brakuje.
  13. U mnie leje...:-( może chociaż na tę chwilę, kiedy Ulka18 będzie w schronisku robić zdjęcia, słonko zaświeci dla Emilka.:kciuki:
  14. I co z tobą Emilku będzie? Wystawiłam go znowu na allegro, ale nie mam wielkich nadziei, że to coś radykalnie zmieni. Mogę tylko jeszcze podrzucać. Postów kasować nie mogę, nie ma takiej opcji:shake:
  15. Amisi pomogłyby lekcje w szkole dla psów. Przecież nikt jej niczego nie uczył, to skąd ma wiedzieć co można a czego nie. Jej trzeba poświęcić czas i będzie pies na medal.
  16. Super, może się Niemcom przypomni, że to ich narodowa rasa;)
  17. Uszuś nie jest dużym psem. Mieści się na krześle. Na moje oko ważyć może do 12 kg. Ale na temat wagi więcej będą wiedzieć Mysia i Asia.
  18. Amisia i Gacek w wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10911466#post10911466"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...6#post10911466[/URL]
  19. Amisia i Gacek w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10911466#post10911466[/url]
  20. A co z nim tym razem? Nadal oczka? I co konkretnie z tymi oczkami?
×
×
  • Create New...