Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Rinia szuka kochającego domu.
  2. Magia, magiczna psinka się przypomina.
  3. Piękna i mądra Amisia czeka na dom.
  4. Emilek biegnie na początek wypatrywać domu.
  5. "Wielki pies" (ale tylko sercem) czeka na wspaniały domek.
  6. Gacusiu, wiemy, że na pewno ci dobrze u Murki, ale we własnym domku jest jeszcze lepiej. Idź piesku do domu.
  7. Bardzo się cieszę, że Puma "wychodzi na prostą" . Będzie z niej wielka pociecha:loveu:
  8. 36 cm w kłębie, to straszna malizna i jeszcze chudzieńkie toto. To taki psi okruszek:loveu: Czekamy na wieści o domku Panterki.
  9. W takim razie podam numer przesłany mi na pw, czyli domku tymczasowego, a zostawię mail ten który jest. Kora szuka kochającego domu:multi:
  10. Zamieniłam aukcję Kryształa na suczke Lindę: [URL]http://allegro.pl/item430203057_suka_mix_owczarek_niemiecki_dlugowlosa_do_adopcj.html[/URL]
  11. [quote name='Kluska4']Terra, ja wystawiam Kryształa na allegro już od dawna ;) [URL]http://allegro.pl/item428606553_krysztal_bialy_owczarek_szwajcarski_mix.html[/URL][/quote] Oooo,:crazyeye: nie wiedziałam:lol: Przy okazji zmienię ma innego psiaka.
  12. Wstawiłam Amisię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10820800#post10820800[/URL]
  13. Jeszcze nie zmieniłam. Mam tylko pytanie, kto ma lepszego rtg w oku i uchu, żeby wybrać ten naj, naj domek dla Kory?
  14. Amisia w końcu trafi na swojego człowieka a właściwie odwrotnie;)
  15. Aż dziwne, że nie ma amatorów na Gacka:shake: Przecież ma same zalety, a tu cisza...
  16. Nocną porą mnie oświeciło, że ogłoszenia które robiłam, mają namiary na schronisko. O ile mail jest do Ulki18, to tel. do schroniska. Proszę o nowe dane, muszę to zmienić.
  17. Kochana maleńka, teraz już bedzie lepiej. Domek jest potrzebny, kochający domek.
  18. A malizna ciachnięta? Jak zniosła zabieg? Czy wszystko w porządku?
  19. Zamieniłam aukcję szelciaka, który został adoptowany, na Kryształa: [URL]http://allegro.pl/item430203057_bialy_mix_owczarek_niemiecki_szuka_domu.html[/URL] Postanowiłam, że na allegro bedę wystawiała ONeczki, może to zwiększy ich szanse na dom. Sukcesywnie będę robć im aukcje.
  20. Wstawiłm białą maliznę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10812754#post10812754[/URL]
×
×
  • Create New...