Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wyżełki szukają kochających domków:multi: [url=http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=38929&id_kat=12]Wyzeł, mix Boy i Boyka czekają na domy[/url] [url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=35423]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/url] [url=http://mielec.olx.pl/item_page.php?Id=16766392&g=6]Wyżeł, mix Boy i Boyka czekają na domy - Mielec[/url] [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1773070_wyzel_mix_boy_i_boyka_czekaja_na_dom.html]Wyżeł, mix Boy i Boyka czekają na dom[/url] [url=http://katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Wy-e-ki-Boy-i-Boyka-czekaj-na-w-asny-dom-W0QQAdIdZ94164974]Wyżeł,ki Boy i Boyka czekają na własny dom - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Katowice[/url] [url=http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Wyze-mix-Boy-i-Boyka-czekaj-na-domy-W0QQAdIdZ94164366]Wyzeł, mix Boy i Boyka czekają na domy - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Kraków[/url] [url=http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wyzly/showAdvert2676786.html]Wyżeł, mix Boy i Boyka czekają na domy | Wyżły - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url]
  2. Co za basztyl! Dobrze, że Gacuś nie wpadł w jej szpony.
  3. Piękna Majka, teraz widać jej urodę.:loveu:
  4. Jakże bym śmiała naśmiewać się z tego pięknego psa;) A na stronie schroniska widzę następnego dobka:-(
  5. To Grall szuka domu? Cudny Grall, grzeczny i posłuszny pies.
  6. Tak się cieszę, że Gacek nareszcie dostał swoją szansę.:lol: Trzymam kciuki za powodzenie całej akcji.
  7. Labkowaty szczeniaczek w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-mlodego-labka-126962/#post11419480[/url]
  8. Kremowa suczka w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szczeniak-suczka-wlochata-docelowo-duza-warszawa-126923/#post11414860[/url]
  9. Piękne psy czekają na swoich dużych. :multi:
  10. Gacuś czeka na prawdziwy, kochający dom.:multi:
  11. Buźka czeka...kto zechce przygarnąć słodziaka?
  12. Czyżby Frodzio na łabędzia chciał zapolować? ;)
  13. Oj, śliczności są z państwa Boykostwa :loveu: Zbiorę się w niedzielę i zrobię piesom ogłoszenia.
  14. A może on wie, że zwracanie na siebie uwagi szczekaniem nic nie daje i zmienił taktykę:roll: Bardzo smutna ta Baronowa mordeczka.
  15. Nareszcie Amisia może hasać do woli i ma do tych zabaw towarzysza, wyglądają razem wspaniale. Dwa psy w swoim żywiole. :loveu:
  16. Tuptaj piesku do góry, po domek :multi:
  17. Mała suczka czeka na kochający domek:multi:
  18. Wstawiłam sunię do wątku miłośników sheltie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f744/milosnicy-szetlandow-8491/index18.html#post11393887[/url] Mam nadzieję, że domek wspomniany wyżej w wątku sheltie, jest nadal aktualny. Trzymam kciuki za sunię:kciuki:
  19. W schronisku w Krzesimowie czeka na dom maleńka sunia w typie sheltie. Jeśli ktoś może pomóc znaleźć dt lub ds, bardzo prosimy. Wątek suczki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lisiczka-w-typie-sheltie-bez-szans-na-adopcje-blaga-o-troche-milosci-krzesimow-126530/[/url] [URL="http://img53.imageshack.us/img53/5470/dsc0196bh8.jpg"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5470/dsc0196bh8.jpg[/IMG][/URL]
  20. Podrzucę Gacusia rankiem z nadzieją, że na początku czeka na niego domek:roll:
  21. Biedna, maleńka sunia. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom i człowieka, który pokocha ją już na zawsze.
×
×
  • Create New...