Ja nie jestem mocna w pisaniu ckliwych tekstów:oops:, więc nie pomogę.
A z aukcjami tak jest, nawet mają obserwatorów i nic.
W poprzedniej edycji biło-burego kotka oglądnęło ok. 1200 osób, a kociak dalej siedzi w schronisku:-(
Trzeba się uzbroić w cierpliwość, a na pewno znajdzie się dom Buźki.