[quote name='Nikki']No ale teraz już wiesz ;), a to pewnie przez mój bannerek w podpisie
dopiero teraz dowiedziałam sie jak wstawić :loveu:[/quote]
Ano wiem, i Buźka w górę...:multi:
Szczeniaczki suczki w wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/pomorskie-dom-dla-szczeniaka-suni-bardzo-mile-widziane-dalmatynczyki-124915/#post11245773[/url]
Wstawiłam Uszusia do wątku, chociaż nie mam wielkich nadziei, bo szukany jest piesek młody:
http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-collie-spaniela-tollera-lu-w-tym-typie-slask-124876/#post11242533