Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Jak dobrze, że Malwinka już bezpieczna.
  2. Moje dalie tak kwitną. Kakadu, enia, macie karpy zaklepane :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-kE7-KJiXZOU/TnL04JNj16I/AAAAAAAAB8E/-9Y3p2RSFSE/s512/P1130406.JPG[/img] Floksy i astry jesienne rozrastają się szybko i bardzo dobrze przyjmują w nowych miejscach. Ja tak z moimi jeździłam po ogrodzie kilka lat, aż wreszcie znalazły stałe miejsca ;)
  3. Cieszę się, że Roki ma swój własny dom :)
  4. Jak na psa, który nie znał nic poza schroniskową rzeczywistością, Dumka radzi sobie doskonale. Żeby tylko nie zasmakowała w tej wolności, kurcze Dumka, wracaj już.
  5. Oj, aż mi ślinka zaczęła kapać na te piękne roślinki w ogrodach :) Ciotki, czerwonych, pełnych, wysokich dalii mam sporo, więc ja wyjmę z ziemi to się mogę podzielić. Frodzio ma kumpelkę do zabawy i przytulania. Śliczne zwierzaki :)
  6. Ale ma piękną, wyczesaną szatę, teraz już wygląda całkiem jak sheltie nieco innego umaszczenia :) I jakieś sztuczki wyczynia ze swoją Pancią :) Szczęśliwy pies!
  7. Oby weszła do klateczki, trzymam kciuki, musi się udać.
  8. Piękny, szczęśliwy Kudłaty :)
  9. O matko! Dumka wracaj. Nie mam jak pomóc, jestem za daleko. Biafra trzymaj się, wierzę, że w końcu uda się złapać Dumkę.
  10. Czy ktoś ma jakieś wieści o Kirysku?
  11. OMG! Nic nie wiedziałam, że Kudłaty bryknął. Dobrze, że się odnalazł, włóczykij jeden. Chyba nareszcie doszedł do wniosku, że własny dom najlepszy. Uff...
  12. Śliczny, szczęśliwy pies we własnym domu :)
  13. W okolicach Tarnowa mieszka 10 mixów collie. Właściciela nie stać na leczenie i utrzymanie psów. Potrzebna pomoc w szukaniu domów. Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213545-10-kochanych-psiak%C3%B3w-maj%C4%85-dom-lecz-potrzebuj%C4%85-wsparcia-finansowego!-okolice-Tarnowa[/url] [img]http://img4.imageshack.us/img4/1320/psiaki5nowe11.jpg[/img]
  14. Wierzę, że się uda znaleźć dom
  15. Bardzo dobra wiadomość, bądź szczęśliwy psiaczku :) I jeszcze zapytam, skoro to pies rodowodowy, to kto ma w ręce rodowód?
  16. Tak mi się marzy fotka Dropsika na 4 łapkach :)
  17. Śliczny psiaczek i młody, powinien szybko znaleźć nowy dom.
  18. shanti, a może warto postarać się uzyskać od prawowitego właściciela zrzeczenie się psa. Teraz nie chce go, ale za chwilę może mu się odmieni...
  19. Cudowne wieści, Kudłaty na kanapie, kochany i przytulany. Naczekało się psisko na ten dom, ale warto było. Bądźcie szczęśliwi: Kudłaty i cała jego Rodzino :)
  20. O, bardzo dobre wieści, trzymam kciuki za dobry domek dla psiaczka.
  21. Aż mi oczy zawilgły, nareszcie ten piękny, dobry pies ma swój dom i własnego człowieka. Trzymam mocno kciuki, żeby aklimatyzacja przebiegła szybko i bez problemów. Na fotkach wygląda jakby należał do rodziny od dawna :)
×
×
  • Create New...