Moje dalie tak kwitną.
Kakadu, enia, macie karpy zaklepane :)
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-kE7-KJiXZOU/TnL04JNj16I/AAAAAAAAB8E/-9Y3p2RSFSE/s512/P1130406.JPG[/img]
Floksy i astry jesienne rozrastają się szybko i bardzo dobrze przyjmują w nowych miejscach. Ja tak z moimi jeździłam po ogrodzie kilka lat, aż wreszcie znalazły stałe miejsca ;)
Jak na psa, który nie znał nic poza schroniskową rzeczywistością, Dumka radzi sobie doskonale.
Żeby tylko nie zasmakowała w tej wolności, kurcze Dumka, wracaj już.
Oj, aż mi ślinka zaczęła kapać na te piękne roślinki w ogrodach :)
Ciotki, czerwonych, pełnych, wysokich dalii mam sporo, więc ja wyjmę z ziemi to się mogę podzielić.
Frodzio ma kumpelkę do zabawy i przytulania.
Śliczne zwierzaki :)
Ale ma piękną, wyczesaną szatę, teraz już wygląda całkiem jak sheltie nieco innego umaszczenia :)
I jakieś sztuczki wyczynia ze swoją Pancią :)
Szczęśliwy pies!
OMG! Nic nie wiedziałam, że Kudłaty bryknął.
Dobrze, że się odnalazł, włóczykij jeden.
Chyba nareszcie doszedł do wniosku, że własny dom najlepszy.
Uff...
W okolicach Tarnowa mieszka 10 mixów collie.
Właściciela nie stać na leczenie i utrzymanie psów.
Potrzebna pomoc w szukaniu domów.
Wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213545-10-kochanych-psiak%C3%B3w-maj%C4%85-dom-lecz-potrzebuj%C4%85-wsparcia-finansowego!-okolice-Tarnowa[/url]
[img]http://img4.imageshack.us/img4/1320/psiaki5nowe11.jpg[/img]
Cudowne wieści, Kudłaty na kanapie, kochany i przytulany.
Naczekało się psisko na ten dom, ale warto było.
Bądźcie szczęśliwi: Kudłaty i cała jego Rodzino :)
Aż mi oczy zawilgły, nareszcie ten piękny, dobry pies ma swój dom i własnego człowieka.
Trzymam mocno kciuki, żeby aklimatyzacja przebiegła szybko i bez problemów.
Na fotkach wygląda jakby należał do rodziny od dawna :)