Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Znieczulica w narodzie kwitnie. Jeszcze dużo wody upłynie zanim wszyscy będą wiedzieli, że za obojętność na los krzywdzonego zwierzęcia będzie się ponosić konsekwencje, nawet gdyby to miała być jedynie społeczna dezaprobata. Rymuś musi z tego wyjść, po prostu musi.
  2. Nie wiem, czy to dobry pomysł, żeby zmieniać lekarza na tym etapie. Czy lekarz, który ją operował wie, że tak Farcię boli i co mówi? Może trzeba zmienić lek przeciwbólowy bo na ten Farcia nie idzie. Zbyt duże dawki leku też nie są wskazane.
  3. A ten dt to byłby płatny, czy np. za karmę i weta?
  4. Czesz ją na wilgotno, wtedy więcej włosa zejdzie a i kudełki nie będą Ci fruwać po domu :). Robię to tak, że zraszam 'kawałek psa' zraszaczem do kwiatków podnosząc trochę włos i czeszę a potem dalej.
  5. Czy po tych kąpielach siedzi w budynku? Żeby się nie przeziębił. To czekamy na wyniki krwi, oby były dobre.
  6. Mam nadzieję, że teraz już szybko wszystko się zregeneruje i Farcia będzie brykać jak nowo narodzona
  7. Tego, czy mieszkał w bloku, czy nie, chyba nie wiemy. Jakie i gdzie miał życie do czasu pojawienia się w schronie też nie wiemy. Ale na pewno rozsmakował się wolnością w hoteliku, co moim zdaniem nie oznacza, że przy zapewnionej dużej dawce ruchu na spacerach nie mógłby być szczęśliwy w domku na 4 pietrze. Ale ja znam Baja tylko z tego wątku i moje zdanie jest jedynie próbą pokazania drugiej strony medalu :)
  8. Jak się czuje Farciula?
  9. Piękna Carmen i szczęśliwa :) W kwestii czesania, nie mam collie tylko sheltie, ale chyba wielkiej różnicy nie ma. Wystarczy raz na tydzień ze szczególnym uwzględnieniem miejsca za uszami, bo tam lubią się szybko robić kołtuny.
  10. To wielki atut, że sunia lubi dzieci.
  11. To trzymam kciuki za psiaka i leczenie, żeby przyniosło szybką poprawę.
  12. Jak widać, Rymek najchętniej leży, nawet je na leżąco. Czy to oznacza ,że nadal się przewraca? Skoro psiak ma chore ucho, to może coś jest z błędnikiem, kto wie jak długo z tym uchem tak żyje i czy nie ma powikłań. Dobrze, że ma apetyt. Trzymaj się Rymku i zdrowiej.
  13. Śliczna sunia. Ona jest wielkości szetlanda?
  14. Co słychać u naszego psiaczka?
  15. Podniosę wątek, może ktoś zajrzy
  16. Trzymaj się Farciu, będzie dobrze.
  17. Do góry Aparaciku, może ktoś cię wypatrzy.
  18. Bardzo się cieszę, że Fuks ma dom :) Bądź szczęśliwy psiaczku.
  19. Biedactwo, mam nadzieję, że jednak to nie jest nowotwór. A wylew wet wykluczył?
  20. Kto pokocha i przygarnie szczylka? Co dzisiaj u niego słychać?
  21. Dałoby się zrobić zdjęcia do ogłoszeń tzn. cała sylwetka i przy czymś co zobrazuje wielkość psiaka?
×
×
  • Create New...