Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Dobrze, że je, oby mu trochę ciałka przybyło. To on jakiś pies do polowań, czy co? :)
  2. Też zaglądam ...............
  3. Śliczna maleńka, trzymam kciuki za domek
  4. Na bazarku z ciuszkami udało się zebrać 28,50 zł., które przelałam na podane przez Pipi konto. Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie.
  5. Do mnie dzisiaj przyszła paczuszka z roślinką :) enia, bardzo dziękuję :) już posadzone. Sadziłam a na głowę sypał śnieżek. Mam złe doświadczenia w dołowaniu roślin w doniczkach, lepiej posadzić bez doniczki. Ale jeśli to młoda sadzonka, to może lepiej ją przetrzymać przez zimę w chłodnej piwnicy, sporadycznie podlewając.
  6. Może to rzeczywiście szpicel :hmmmm: Trzymam kciuki, żeby szybko dobre domki się odezwały.
  7. To super, że Madi wraca do domku :) Miejmy nadzieję, że domki się zjawią na czas, kurcze.... A pyta chociaż ktoś o psiaczki?
  8. Zaglądam i ja. Co tam nowego u maluszków? Jak sie czuje Madi?
  9. Gratuluje powiększenia rodzinki :) To Farciula się już nie nudzi. Mizianka dla psiaczków.
  10. Mam nadzieję, że w tym wypadku czas to dobry lekarz i zrobi swoje, że w końcu Amor zacznie jeść i przybierze ciałka.
  11. Słodka mała :) z charakterkiem. Myślę, że szybko znajdzie domek, trzymam mocno kciuki.
  12. Wstawiłam rudą suczkę do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/233647-Jest-DT-dla-golden-retrievera-Pozna%C5%84 może jej się poszczęści.
  13. [quote name='enia']terra, nie mam adresu? reflektujesz na różowiaste wściekle marciny??:) kakadu twoje w bagażniku, tz jutro ma tam gdzieś to podrzucić, dziś miał urwanie kapcia....[/QUOTE] Reflektuję, zaraz piszę pw :)
  14. Na wątku zagłodzonego Amora, pojawiła się info o husky stojącym na łańcuchu lato-zima, na niezamieszkałej parceli w okolicach Olkusza. Razem z nim jest mały psiaczek też na łańcuchu. Psy głodują, nie mają wody. Potrzebny na cito dt lub ds. Pies podobno bardzo spokojny. Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232988-Bokserowaty-psiak-zagłodzony-prawie-na-śmierć-(-POTRZEBNA-POMOC!!!/page4[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img525/7299/dscf8474.jpg[/IMG]
  15. Coś się wątek Amora rozmywa. Czy ktoś wstawił jamniczka do wątku jamniki w potrzebie? Bez ogłoszeń domu, nawet dt nie znajdzie. Till, może Ty to zrobisz, chyba najwięcej wiesz o psiaczku i ew. kontakt z Tobą. Tu watek jamniczy: http://www.dogomania.pl/forum/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-w-potrzebie-z-całej-Polski-!!!!!! edit.: wstawiałam huskiego do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/1895-Szpice-w-potrzebie!!!/page137 Przydałyby się jakieś namiary do ogłoszeń.
  16. Amor potrzebuje wsparcia, do góry
  17. W górę wyżłowate cudaczki, po domki.
  18. Wiki śliczna taka wilczakowata a Czarna jak wyżełek :)
  19. Matko! Co za świat! Suka prześliczna, nie wygląda na dużą i jeszcze ma dłuższe futerko. Takie teraz ludzie lubią. Powinna znaleźć szybko domek. Czy ona ma takie czerwone sutki czy tylko zdjęcie tak wyszło? Maluszki też śliczne, takie dropiate wstawki mają cudaczki :)
  20. No to w górę Amorze, pokaż się wszystkim. W wątku, który założyłam na forum Rodhesianów, znawcy rasy twierdzą, że pies jest bardzo w typie. Może warto zmienić w tytule. missieek, może dla pewności sprawdzić, czy pies nie ma czasem tatuażu, w końcu rasa niezbyt popularna.
  21. Ja też mam taką nadzieję :)
  22. Mało cioteczek tu zagląda. A co tam u psiaczka?
  23. Końca nie widać tej bezdomności :shake:
  24. Śliczne kluski, dobrze, że bezpieczne, teraz domki by się przydały.
×
×
  • Create New...