Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Pokaż się wszystkim ślicznotko.
  2. To dobrze, że trzustka zdrowa. Pomału Amor dojdzie do siebie.
  3. Bazarek dla szczeniaczków: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235119-Z%C5%82ot******-i-inne-na-szczepienia-wy%C5%BC%C5%82owatych-szczeniaczk%C3%B3w?p=19929410#post19929410"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235119-Z%C5%82ot******-i-inne-na-szczepienia-wy%C5%BC%C5%82owatych-szczeniaczk%C3%B3w?p=19929410#post19929410[/URL] Zapraszam na zakupy i do podnoszenia wątku.
  4. Tak mi przykro :( Ale przynajmniej w tych ostatnich dniach mała Madi poczuła miłość i troskę człowieka
  5. Mnie się wydaje na podstawie zdjęć, że jednak Amor się zmienił. Nawet jeśli nie przybrał na wadze, to te mięśnie jakby jędrniejsze. A może jednak trochę przytył? Masz missieek możliwość go zważyć? Nie przybieranie na wadze może świadczyć o niewydolności trzustki. Czy miał robione badania pod tym kątem? Kurcze, ale on jest pięknym psem, jak nabierze ciałka to będzie istne cudo i jeszcze kocha kotki :)
  6. Co tutaj tak cicho? Może malutka już ma domek?
  7. zapiszę wątek, polski obrazek
  8. Nie było jej stać nawet na powiadomienie, że zrezygnowała i nie przyjedzie? Co za arogancja!
  9. ['].....................................
  10. [SIZE=2][COLOR=#000000]30 października w Pabianicach koło Łodzi [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]w okolicach szpitala ok. godz. 18,30 zaginął[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]owczarek szetlandzki śniady, piesek. Wiek 1,5 roku. Tatuaż w lewej pachwinie. Reaguje na imię Miki.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Może być nieufny wobec obcych, nie zna terenu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ktokolwiek widział lub coś wie, proszę o kontakt pod nr telefonu:[/FONT][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2]696 163 929 [/SIZE][/FONT][/COLOR] [img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/293718_406142832785642_1724173810_n.jpg[/img]
  11. [SIZE=2][COLOR=#000000]30 października w Pabianicach koło Łodzi [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]w okolicach szpitala ok. godz. 18,30 zaginął[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]owczarek szetlandzki śniady, piesek. Wiek 1,5 roku. Tatuaż w lewej pachwinie. Reaguje na imię Miki.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Może być nieufny wobec obcych, nie zna terenu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ktokolwiek widział lub coś wie, proszę o kontakt pod nr telefonu:[/FONT][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2]696 163 929 [/SIZE][/FONT][/COLOR] [img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/293718_406142832785642_1724173810_n.jpg[/img]
  12. Trzymaj się Pikulinku, ślę ciepłe myśli do ciebie.
  13. Jakie grzeczne stadko, czeka na sygnał "można", czy na wytarcie łapek? :)
  14. Powodzenia maleńka :)
  15. Uh...nie dobrze :shake:
  16. Podniosę wątek, może jeszcze ktoś zajrzy do Amora.
  17. Matko, jaka straszna bieda :( Postrzelony? Pomyślałam raczej o widłach, zresztą wszystko będzie wiadomo jak go wet obejrzy.
  18. Pokazujemy ślicznotkę...
  19. To co, stoi już kolejka po maluszka?
  20. Maluchy maszerujcie do domków.
×
×
  • Create New...