Czy plakaciki papierowe zostały rozwieszone?
Może warto porozwieszać w lecznicach, sklepach zoo i gdzie się da?
edit.
zrobiłam dla Polci plakacik, nic specjalnego, ale może dzięki niemu ktoś ją zauważy i pokocha.
Która cioteczka może wydrukować i powiesić w swojej okolicy, byłoby super, zawsze to jedna szansa więcej na znalezienie domku.
[img]https://lh4.googleusercontent.com/--r4F82RAINo/UYarkwK20sI/AAAAAAAAL1g/Vr8zlcdzj8E/s512/plakacik%20Polci.jpg?gl=PL[/img]