Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Maciek tak mi przykro, trzymaj się Morganku (')
  2. Dziękuje za zaproszenie. Założyć dużemu wątek na forum rodezjanów?
  3. Słodka Lizunia :loveu: i takie biedactwo, oby to jednak był wynik zażywania leków.
  4. Zdążyłam na czas, też zaciskam :kciuki:
  5. Pozostaje ufać , że Faficzek się nie znudzi. A Rikuś ma to, na co zasługuje :)
  6. Powodzenia maleńka, i oby to nie była nużyca.
  7. Ale banerek masz kolorowy i rzucający się w oczy, tylko niestety nie podlinkowany bazarkiem. Nie dasz rady tego zrobić? Mój ze starej dogomanii też nie działał i w taki sam sposób jak na starej d. zrobiłam nowy.
  8. Tradycyjnie, skopiowałam adres bazarku i wstawiłam tutaj. Niestety znowu nowe wątki nie otwierają mi się w nowych oknach a było przez dzień tak pięknie :roll:
  9. Strasznie to smutne, bo przecież pies się nie poskarży. Jaki los przypadł w udziale Fafikowi? Swoją drogą ten domek kręci sobie bicz na własną głowę, bo przecież tam jest dziecko i kiedyś ono być może potraktuje starszych rodziców podobnie. Czekam na foteczki Rikusia szczęściarza :smile:
  10. Pieniążki przelane, jak dojdą, proszę o potwierdzenie na bazarku, link w podpisie. Próba wstawienia linka do bazarku Jo37: http://www.dogomania.com/forum/topic/142739-dogrywkacebulki-wiosennych-kwiat%C3%B3w-tulipany-narcyzykrokusy-na-trzy-cele/
  11. Murka, bardzo proszę o dane do przelewu, bo nie mogę znaleźć.
  12. Ale cudowne wieści :loveu: To prawda, nareszcie znalazł swoje miejsce. :klacz:
  13. Pieniążki przelane, jak dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  14. Bazarek dla Poli i Lizy zakończony. Suńki dostaną po 38 zł. Proszę o dane do przelewu.
  15. Bazarek dla Lizy i Poli zakończony. Suńki dostaną po 38 zł. Proszę o dane do przelewu.
  16. Jeszcze nie dodawałam zdjęć po zmianach. Dobrze wiedzieć, że to takie cuda teraz.
  17. Dzięki Maciek za odpowiedź. Niestety, nie znalazłam. Mnie też przed zmianą forum się otwierały nowe okna, teraz bryndza. Pożyjemy, zobaczymy. edit. Do czego używasz zaawansowanej edycji na nowym forum?
  18. U mnie mgła teraz się podniosła, ale całe przedpołudnie była, że oko wykol. Do tego ulewa za ulewą. Czy Wy też tak macie, że klikniecie w link i nie otwiera się nowe okno tylko w tym samym zmiana? Mnie to lekko drażni bo trzeba sto razy klikać wstecz i kombinować z nowymi kartami :lookarou: A może jest gdzieś taka opcja na dogo?
  19. A jak z atakami po zwiększonej dawce?
  20. Zaglądam do Polci i miziam ślicznotkę po główce (chociaż wirtualnie).
  21. To dobrze, że wyniki Morgana się poprawiły, znaczy wszystko jest na dobrej drodze. :kciuki: Alfredzik teraz jest jak Valentino :) Saszeńka z zadowolenia aż się ślini ;)
  22. To czekamy na wieści, co na to wszystko powie p. neurolog. Może jest jeszcze jakaś nadzieja. Wyczytałam w necie ,że fenobarbital jest dość skutecznie ograniczającym częstość ataków lekiem stosowanym przy padaczce psów. No, ale lekarz decyduje.
×
×
  • Create New...