Tak bardzo się cieszę, Ergo bezpieczny!, że nie potrafię wyrazić tego słowami.
AgaG, agat21, bardzo Wam dziękuję. Bez Was pies dalej tkwiłby na końcu łańcucha.
Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc psiakowi.
W kwestii formalnej.
Psiak jest u Murki w hoteliku, więc byłabym za tym, aby Murka założyła wątek: nowe życie = nowy wątek.
Tutaj wstawię do pierwszego postu zdjęcia z łańcucha, o ile mi się uda. (eh to dogo)
Zasilę sakiewkę Ergo i wpłacę kilka groszy na potrzeby psiaczka, poproszę o numer konta.