Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Po Łatuni-Perełce czas teraz na Lalunię! Lalunia przypomina, że dalej niestety czeka!!!
  2. Malutki Czaruś tęskni za swoim Człowiekiem!
  3. Śliczne zdjęcia i śliczna sunia! Tylko domku brak...
  4. Kikuniu, do dzieła, trzeba domku szukać!
  5. Happy, pokaż się, że istniejesz, że czekasz!
  6. Kikunia idzie spać na pierwszą stronę!
  7. Proszę, proszę, Melanż urósł do rangi Prezesa! No i bardzo dobrze!
  8. Mróweczko, oby to był dobry dzień dla ciebie!
  9. Kikuniu, pamiętam o tobie!
  10. Gdyby jeszcze miała krótsze nóżki, to mogłaby uchodzić za skye'a. Poczytałam trochę o tej rasie, one mają długość 1,3 m, ale chyba licząc z ogonem. A ogon Tina też ma typowy dla tych terierów - z pióropuszem. I teraz już wiem, dlaczego lubi kopać - bo skye to norowiec! Tych piesków sie nie strzyże, a czesać należy mniej więcej raz na tydzień, nie częściej, bo włos się osłabia. To dobrze, że nie codziennie!
  11. Widać, że Adka czuje się już na 100% pełnoprawnym domownikiem. Najbardziej podoba mi się zdjęcie " gadają i gadają...znudziło mnie to...", ma tutaj taką słodką minkę.
  12. Biedactwo, tak pragnie kontaktu z człowiekiem, a tego człowieka nie ma...
  13. Akuszko, toć ta terierka to wykapana Tina! Ta rasa jest wprawdzie mniejsza, ale najwidoczniej Tinka miała jakiegoś przodka z tej linii, bo sunia ze zdjęcia jest identyczna. Czy Tina się usmiecha? Zdarza się jej, ale na ogół jest poważna, nie smutna, ale poważna. Z postępów to: lepiej już chodzi na smyczy, tylko nieraz zdarza się jej pociągnąć mnie znienacka, spuszczona ze smyczy pilnuje mnie, trzyma się blisko nogi, a jak się w coś wwącha, to ja jej pilnuję, żeby nie została za bardzo w tyle. Pilnuje też Vegi, jeżeli ta zostaje w tyle, to Tinka ogląda się i czeka na nią. Z brzuszkiem wszystko w porządku, apetyt ma ogromny, muszę jej wydzielać, bo inaczej je bez opamiętania i potem są tego niemiłe skutki. Wyraźnie przytyła. Czesać dalej się nie lubi, wydaje wtedy różne dźwięki - stękanie, piszczenie, warczenie. W domu jest bardzo grzeczna, wychodząc, mogę swobodnie zostawić wszystkie zwierzęta razem, bez zamykania któregokolwiek w pokoju. To bardzo ważne, bo przecież z domu muszę nieraz wyjść sama. Ogólnie wszystko się bardzo dobrze układa.
  14. Ale się Melanżykowi udało! Jest super i będzie jeszcze lepiej! Zdziwiłam się tylko, że Melanż wcale nie jest taki duży jaki wydawał się na fotkach ze schronu. Martulcia, trzymam kciuki, żeby wszystko było OK.
  15. Neli przypomina, że czeka, o domek bardzo prosi!
×
×
  • Create New...