Jeszcze nie mamy wyników z wymazu, będą w poniedziałek. Teraz bierze antybiotyk w tabletkach, to samo co poprzednio, potem zmienimy na właściwy antybiotyk. Od 3 dni Tinka bardzo mało je, nie wiem dlaczego, bo żadnych dolegliwości typu wymioty, biegunka nie ma. No i śpi, bardzo dużo śpi, ale ona zawsze spała z małymi tylko przerwami. Może ją ta wiosenna temperaturowo pogoda tak rozłożyła.