Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Póki co do góry Staszku!
  2. Z przyjemnością pooglądamy, bo za wiosną bardzo tęsknimy!
  3. No to trzymajmy teraz mocno kciuki, żeby Szyszunia spodobała się jakiemuś super domkowi!
  4. Jak najwięcej różnych ogłoszeń, nigdy nie wiadomo kto gdzie zajrzy
  5. Podnoszę!!! Kto może pomóc w ogłoszeniach?
  6. Kciuki trzymamy cały czas!
  7. Żeby się tylko z transportem udało szybciutko załatwić! Czy Cofi będzie zaszczepiony przed wyjazdem?
  8. Myślałam o tych uszach i myślałam, a Ty Akuszko zaraz na to wpadłaś - to są uszka rysiowate bezpędzelkowe;)
  9. A wydawałoby się, że taki ładny, mały piesek powinien szybko znaleźć dom...
  10. Domku, gdzie jesteś???
  11. Rudi dziękuje cioteczce Fizi! Oj, kiedyż się ten domek znajdzie???
  12. A Szyszunia dalej domku wypatruje
  13. Cały czas mamy nadzieję na domek!
  14. Gratka odpoczywa w niedzielę;)
  15. Oczywiście, że będziemy odwiedzać wątek Mizi - koleżanki Szyszki!
  16. No to czekamy, chociaż im wcześniej, tym lepiej dla kotka.
  17. Bardzo się cieszę, że Mizi się udało:multi::loveu: Teraz kolej na Szyszunię!!!
  18. Szyszka jest chyba za młoda dla Wszpasii, więc pokazujemy się dalej!!!
  19. Biegniemy do góry, po domek!!!
  20. Tak, tak, pokazujemy się nieustannie!
  21. I jeszcze przydałoby się ogłoszenie na ale.gratka. Aksamitek stamtąd właśnie znalazł dom.
  22. Pewnie, że się uda! A inne ogłoszenia ma? Ja miałam przed chwilą zapytanie z gumtree o Aksamitka, a on już od 2 tygodni w nowym domu. W sumie to już trzecie zapytanie o niego, poniewczasie. A były takie 2-3 tygodnie kiedy nikt z żadnego portalu nim się nie interesował.
  23. O, tak, tak, prosimy bardzo o fotki piesków!
  24. Obie śliczne! Gdyby nie czarne łatki u Misi, to byłyby identyczne - w każdym razie kolor biały w przewadze. Panienki wcale nie muszą za sobą przepadać, i to na pewno nie od razu, najważniejsze, że się tolerują. Moje koty też jakoś specjalnie za sobą nie przepadają, tzn. nie śpią wtulone jeden w drugiego, nie myją się nawzajem. Milka uwielbia Vegę (sunia), a kocurki uwielbiają mnie, ale każdy z osobna. Najważniejsze, że żyją w idealnej zgodzie. Jeżeli taki układ stworzy się między Misią i Melą, to już będzie bardzo dobrze!
×
×
  • Create New...