Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Na filmiku widać wyraźnie jaki z niego miziasty kotek! W sprawie transportu dalej nic nie wiadomo?
  2. Gdzie ten domek???
  3. Taka śliczna buźka nikogo nie wzruszy?
  4. Dołączam się do gorących podziękowań i wielkich braw:klacz::klacz::klacz::Rose::Rose::Rose::loveu::loveu::loveu:
  5. Ach tak, ja już wcześniej pisałam, że każdy dzień w schronisku to dla kotka cierpienie, ale cóż poradzić, że jakoś z tym transportem nic się nie udaje. A domki w Krakowie czekają (ten drugi, właściwy, mam nadzieję też, chyba nic się nie zmieniło).
  6. W skrajnych przypadkach tak, jak popadają w depresję i przestają jeść. Ale myślę, że Cofi jakoś przeżyje kolejną zmianę miejsca, o ile DT we Wrocławiu faktycznie okaże się potrzebne.
  7. Super!!! A kciuki obowiązkowo dalej trzymane, aż już będą w domu!
  8. Nie tracimy nadziei!!!
  9. Kciuki bardzo mocno trzymane!!!
  10. Pokazujemy się z nadzieją na domek!
  11. Kto spełni marzenie Szyszki???
  12. Barry chciał Ci tylko pomóc - podlał krzaczek, żeby lepiej rósł!
  13. Domku, domku dla Szyszuni, gdzie jesteś???
  14. Pokazujemy się dalej!!!
  15. Szyszka - śliczna, delikatna, bezdomna koteczka, już tak długo czeka na dom. Kto ją pokocha???
  16. I jaki rezultat tego gapienia się? Tu nie ma się co gapić, tylko brać trzeba!
  17. Łypie jednym oczkiem;)
  18. Aż trudno uwierzyć, żeby nikomu z tych oglądających Rudi się nie spodobał
  19. Ja jeszcze nic nie wiem, podałam na pw swój nr telefonu i czekam na wieści.
  20. A jak to wygląda w Gdyni?
  21. Kakadu, oczywiście czerp z uzbieranych środków, przecież to wszystko w ramach operacji Frodka - koszt samej operacji + koszta dodatkowe. Bez badań operacji być nie może!
×
×
  • Create New...