To straszna kwota te 100 zł :shocked!:A przecież na jednym zabiegu się nie skończy!
Niestety nie przychodzi na myśl nikt kogo zainteresowałaby taka peleryna:shake:
Biedna Luna:-(
Mój Cofi był w podobnej sytuacji - też ok. 10-letni kocurek, oddany, po śmierci opiekuna, przez rodzinę do schroniska, przerażony, wciśnięty w kąt. Od marca jest już u mnie.