Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Śliczny DONek :loveu: a raczej DONka :evil_lol:
  2. robiły mostek :cool3:
  3. Od zawsze marzę o Owczarku niemieckim :loveu: ale znając życie gdy moja Funia odejdzie za Tęczowy most( oby nie za szybko) wezmę pierwszą bidulkę z ulicy :evil_lol: ale pomażyć można :p. Może w przyszłości jak będe mieszkać w domku to sprawie sobie ONka ale o kundelkach napewno nie zapomne :diabloti:
  4. Super :multi: to niech ktoś koniecznie weźmie aparat :diabloti:
  5. Jejku jaka ona śliczna :loveu: szkoda jej do schronu :-(
  6. A ja to mam tylko taką cichą nadzieje że nie zapomnicie zrobić paru fotek :oops: Takie stadko ONków i DONków cud miód i orzeszki :loveu:
  7. Luzia

    Galeria Ramba

    Nowe fotki prosimy naszego przystojniaka :cool3:
  8. [quote name='Mada&Teodor']ŚLiczniaste zdjęcia :loveu: ALe jak dla mnie to wciąż ich za mało :evil_lol: :evil_lol::evil_lol:[/quote] Zgadzam się :diabloti:
  9. [quote name='marmara_19'] A tu jak ładnie współpracuja :cool3:
  10. Hmm co tam u nas czekamy na nowe zdjęcia i jakoś się doczekać nie możemy :mad:
  11. Hehe... :evil_lol: Najlepiej pod pomnikiem Bartosza... Ale ludzie będą mieli miny taka zgraja psiaków :diabloti:
  12. U no to na reklamacje już za puźno bo 6 lat mineło :shake: szkoda że wcześniej nie wiedziałam :angryy: ehh że też nikt mi nie powiedział :evil_lol: to chyba jakiś spisek :diabloti:
  13. Na inny czs zrobisz nowe fotecki :cool3:
  14. Tylko :crazyeye: no wiesz co leniuch :diabloti:
  15. Co tak mało zaniedbujesz nas :evil_lol:
  16. [quote name='Arachne'] [IMG]http://images14.fotosik.pl/100/fb46f912d5208770.jpg[/IMG] [/quote] Mniam pyszny nowy kapciuszek cacy. Stary znoszony blee :diabloti:
  17. No jaka małpa na gadu jest a fotek nie wkleji :mad: Oj grabisz sobie dziewczyno :lol:
  18. Hop do góry :multi:
  19. No właśnie my wciąż na foteczki czekamy :diabloti:
  20. Ej właściciele kundelków co tu tak cich no już wklejać nowe fotki a nie się opierniczać. Bo jak zaraz :mad: mam nadzieje że sie poprawicie! :eviltong:
  21. [quote name='justys95']a było gratis...dołączali do psa :evil_lol:[/quote] O to mnie chyba oszukali bo ja nie dostałam :mad:
  22. A my czekamy i czekamy i dalej nie widzimy tych nowych fotek :mad:
  23. Super galeria ale ja i tak narazie swojej nie założe dopiero jk aparat sobie kupie :cool3: Pozdro dla Ciebie i Kumpla :p
  24. Ja wypróbuje potem powiem Ci jak rezultaty, tylko powiec mi jeszcze gdzie żaróweczki do oczu kupiłaś :evil_lol:
×
×
  • Create New...