[quote name='agaciaaa']
Zrobiłam właśnie 42 avatary.. po wstępnej selekcji zostało mi 17 :cool3: teraz już [U]tylko[/U] musze wybrać jeden :evil_lol: albo bede zmieniać co tydzień :evil_lol:[/quote]
No to czekamy na avka (chociaż ten też cudny jest ) :loveu::diabloti:
Może :diabloti: ale ja bym nie cieszyła sie na to spotkanie :evil_lol: Niezbadane są wyroki boskie :eviltong: A jak chcesz to zapraszam do Tarnobrzega :multi:
[quote name='agaciaaa']No i wszystko jasne :) a skąd ją wzięłaś, ze schroniska? (wcale nie zadaje ciągle pytań.. :evil_lol:)[/quote]
Kto pyta nie błądzi :evil_lol:
Nie jest z ulicy przegarnięta :loveu:
Tak zwana znajda :p
[quote name='agaciaaa']Aaaa, myślałam że jest u Ciebie od szczeniaka :cool3: więc wywnioskowałam, że ma 7 lat.. 12 to rzeczywiście już sporo.[/quote]
No nie dziwne bo źle napisała :oops: teraz jest dobrze :diabloti:
Nie wiem czy można takie stare wspominać ale to mnie urzekło :loveu:
[url]http://img292.imageshack.us/img292/7493/s5000020ep4.jpg[/url]
Piękny mizianko dla Łatka :evil_lol:
Pozdrawiam
[quote name='agaciaaa']Oj jeszcze nie jest taka stara ;) no ale to Twój wybór. A masz jakieś zdjęcia szczeniorków? :loveu:[/quote]
Nie wiem ile ma ale 12 lat na 100% więc młoda już nie jest. A zdjęcia mam ale tylko Dory i to nie przy sobie umieszczę następnym razem :p
[quote name='agaciaaa']Mam nadzieje że szczeniorki znalazły dobre domki :) a nie myślałaś o tym, żeby ją wysterylizować?[/quote]
Za stara jest nie chce jej narażać na zbytni stres. Po resztą już zmądrzałam i w czasie cieczki tylko ja z nią wychodzę. Tak cała piąteczka :loveu: znalazła domki ;)
[quote name='agaciaaa']
Funia miała szczeniaki? Wpadka?[/quote]
Tak niestety :shake: przez mojego ojca pojechałam na wesele i zostawiłam ją pod jego opieką :nonono2: a miała cieczkę :watpliwy:
No to fotecki
Funia po szczeniorach nie za ładnie wyglądała :shake:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/6690db3e6fa16087.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/28/0de8897e5b8d4f83.jpg[/IMG][/URL]
Tu fajnie oczy zamkneła :evil_lol:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/28/e138a199c3446660.jpg[/IMG][/URL]
Mrugam
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/28/00054d73baefd332.jpg[/IMG][/URL]
Śpię daj spokój :eviltong:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/28/518e0ab0f0a6ad06.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='agaciaaa']właśnie zapomniałam podpisać tą fotke :cool3: tak sie zaplątała, że ledwie szła :evil_lol: a pancia ciągle sie boi odpiąć jej smycz :oops:[/quote]
Nie ładnie nie ładnie z tą smyczą tak psinkę męczyć :mad::evil_lol: