[quote name='agaciaaa']Jest galeria! :multi: czemu sie wcześniej nie pochwaliłaś, ja dopiero teraz tu dotarłam :cool3:
A ile już stron zdążyłyście wyprodukować :evil_lol: galeria od samego początku idzie jak burza!!! ;)
Funia oczywiście śliczna :loveu: ale w bannerku nie masz odsyłacza :cool3:[/quote]
Łoj żeczywiście nie ma :oops: zaraz zobacze co się da zrobić :razz:
Zapraszamy częściej :multi: