Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='agaciaaa']Jest galeria! :multi: czemu sie wcześniej nie pochwaliłaś, ja dopiero teraz tu dotarłam :cool3: A ile już stron zdążyłyście wyprodukować :evil_lol: galeria od samego początku idzie jak burza!!! ;) Funia oczywiście śliczna :loveu: ale w bannerku nie masz odsyłacza :cool3:[/quote] Łoj żeczywiście nie ma :oops: zaraz zobacze co się da zrobić :razz: Zapraszamy częściej :multi:
  2. [url]http://i11.tinypic.com/52dysch.jpg[/url] To jakiś smok jest a nie kfiatusek??
  3. [url]http://images31.fotosik.pl/20/d7f16bc1b2147e8c.jpg[/url] Zaraz się wywróci przez tą smycz
  4. Luzia

    Królik Dusiek

    [url]http://images27.fotosik.pl/104/2ef4c682329d71ef.jpg[/url] Co było w tej butelce że po wypiciu padł trupem :mad: :evil_lol:
  5. [quote name='Lucy*']Wy nie wiecie ... a ja wiem .... :razz: :multi: [CENTER][SIZE=5][B]!!! ANIA WRACA W LISTOPADZIE !!!![/B][/SIZE] [/CENTER] [/quote] Jutro pierwszy dzień listopada :multi: A czemu nie było jej tyle??
  6. Luzia

    karma Brit

    [quote name='Kala&Majka']Mój pies lubi Brita :). Kupiłam mu kilogramowy worek Lamb&Rice na wystawie i posmakowało :lol:. Tylko granulki trochę za duże jak na shih tzu - powinni robic też dla małych ras.[/quote] Duże to znaczy jak duże??
  7. :pUdało sie :multi: dzięki wielkie:p
  8. Miały być dzisiaj ciekawe czy się doczekamy :diabloti:
  9. Dziękuje za chwile postaram sie wykorzystać nowo nabytą wiedze :p
  10. [quote name='g_o_n_i_a'] Cześć!! :multi: Ale sie smieje do pifffka :-D Nareszcie macie galerię ulala :loveu: :loveu: Buziaki dla pięknej Funi Będziemy wpadać :-D [COLOR=White](i mnie nie poczęstowałaś?!) [/COLOR][/quote] Ma coś po pani z tym pifkiem :evil_lol: Buziaki odwzajemnione (od Fuśki oczywiście nie ode mnie :diabloti:) Zapraszamy zapraszamy :p [quote name='basia bonnie'] Sama tyle wypiłaś?! [COLOR=White](i mnie nie poczęstowałaś?!) [/COLOR]:diabloti:[/quote] Nie miłam pomocników :evil_lol: Następnym razem zapraszm :diabloti:
  11. Luzia

    karma Brit

    Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące brita czy karma dla dorosłych psów ma duże granulki??
  12. Luzia

    Królik Dusiek

    [quote name='Dorkaa']Dziękuję :) Dzisiaj udało mi sie uchwycić jego pozę ,,zdechł królik" Ale wzstawię jak zrobię zadania z matmy :P[/quote] Ty go szkolisz?? (Go czyt królik:evil_lol:)
  13. Dobra mykam cioteczki :p Za banerki dziękuje bardzo narazie niestety ich nie umieszcze bo bie potrafie no ale cóż :shake: Branoc i mizianko dla futrzaków :loveu:
  14. [quote name='Justys95']A co? w szkole będę spać? :diabloti:[/quote] Ja tak robie dobra taktyka wypróbuj :evil_lol:
  15. Luzia

    Królik Dusiek

    Ale kofany królicek :loveu:
  16. Nie udawaj i tak z nami do piekła trafisz :diabloti::evil_lol:
  17. Ja sie trzymam przy starym nicku :evil_lol:
  18. Ale to pierwszy i ostatni raz nie przyzwyczajajcie się :diabloti:
  19. [quote name='Justys95']Dobry wieczór...:D zaraz będę spadać....:placz:[/quote] To nie śpij :diabloti:
  20. No dobra już daję :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/104/d3a08c6c35290544.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/104/5b9a1781963d420a.jpg[/IMG][/URL] Proszę nie zwracać uwagi na nieporządek i alkohol na pierwszym planie :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/104/f4b9fb54a9321c20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/28/0db2d7d59891ea0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/10ac79cadff90275.jpg[/IMG][/URL] Na razie musi wystarczyć :eviltong:
  21. Witamy i za baner podziękowanie składamy (choć narazie go nie umieszczamy bo doświadczenia nie posiadamy) :diabloti:
  22. [quote name='Justys95']A co wy takie diabełki robicie? :diabloti:[/quote] Bo my diabły rogate żeśmy :diabloti::diabloti::diabloti:
  23. [quote name='dadiii']moze jakbys miala jeszcze jakies fotki to bym mogla jakis ladniejszy zrobic ??[/quote] To podpucha :diabloti:
  24. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Witaj [B]|_ |_| Z | |_|[/B] :diabloti:[/COLOR][/quote] Witamy;) No nie teraz nie wiem który wybrać :shake: Kombinuje z zamieszczeniem :evil_lol:
  25. Wiem dlatego napisałam :diabloti:
×
×
  • Create New...