[quote name='Niki-lidka']no ja kiedys slyszalam, ze ...spią...
nawet nam to (mi i Fur) na specjalnym wątku tlumaczyli co to znaczy...ale wiesz trudno zrozumiec cos z czym sie nie mialo do czynienia:cool1:
wiec my teraz mowimy czasem "oki idziemy spac"
"no to ja spadam do wyrka spac"
"ja juz ide spac , pa do jutra"....ale to tylko taka sciema z naszej strony (Fur sorki ze nas wydalam)...bo my po prostu nie spimy i tyle...czy to takie dziwne jest??:diabloti:[/quote]
No właśne to dziwne nie jest moim skromnym zdaniem oczywiście :diabloti: