Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. A nie orientujesz się może w jakich cenach te klepki?? :cool3: :diabloti:
  2. [quote name='furciaczek']Nio jak klepki zgubilas to pusta:evil_lol:[/quote] No w sumie fakt :evil_lol:
  3. I 600 stronka i ja byłam pierwsza :evil_lol: :diabloti: :multi::multi::multi:
  4. [quote name='furciaczek']Jesli sie zastanawialas to musisz miec mozg:evil_lol: a co to jest to nie wiem:shake: takie cos jak kalafior chyba:roll: [/quote] Mamusia mi zawsze mówiła że moja głowa jak kapusta wiecznie pusta :evil_lol:
  5. [quote name='furciaczek']Dlaczego?? :evil_lol:[/quote] O matko jakie Ty trudne pytania zadajesz zbyt skomplikowane :diabloti: Można prosić łatwiejszy zestaw pytań :cool3:
  6. [quote name='furciaczek']Czekaj piesio jeszcze sie nie zalatwial moze cos zostalo z tej klepki:eviltong: A nie robia takich klepek zastepczych?? na allegro powinni miec:evil_lol:[/quote] Mi to już nawet 100 nie pomoże jak to moja qmpela określiła że jestem dzieckiem autentycznym :evil_lol: :diabloti:
  7. [quote name='furciaczek']uuu zapraszasz mnie do siebie:cool3: ale chyba bede musiala odmowic bo juz z niki pod prysznicem sie umowilam:evil_lol: [/quote] A ja mam wanne :evil_lol:
  8. [quote name='furciaczek']ale co w tym smiesznego:crazyeye: ja tu o powaznych rzeczach probuje rozmawiac a Ty sie smiejesz:diabloti:[/quote] A bo ja jestem bardzo dowciapna dziewucha :evil_lol:
  9. Ubiegłaś mnie właśnie chciałam to napisać :lol: :diabloti: :BIG: :morning: :popcorn: :drinking:
  10. No właśnie co to mózg bo też się ostatnio zastanawiałam :evil_lol:
  11. [quote name='furciaczek']Upsss widzialam jak moj pies jadl taka... moze to Twoja:diabloti:[/quote] Nie nie raczej nie ona woli swoje :diabloti: A jeśli to Twój to nie wybaczę.. Jak ją miałam to mi się ciężko myślało a teraz bez niej to już porostu załamka :evil_lol:
  12. [quote name='furciaczek']Nie pewnie pod koldra znowu siedzi:evil_lol: A pelnoletnia jestes:diabloti: prosze dowodzik pokazac naychmiast a jak nie to sluzba celna Cie w kajdanki zakuje...:evil_lol:[/quote] Tak mam dowodzik :diabloti: chudź to Ci pokażę :evil_lol: Za mundurem panny sznurem :multi: :razz:
  13. [quote name='furciaczek']A po co Ci kon??:evil_lol: hehe juz widze jak w plaszczu przeciw deszczowym na koniu i z mikroskopem poginasz:lol:[/quote] Weź przestań jak to przeczytałam i sobie wyobraziłam to mało całego domu nie obudziłam śmiechem :evil_lol:
  14. [quote name='Agushka']Albo ja źle widzę albo tu jakieś tematy dla dorosłych :D ale może mi się tylko wydaje bo o tej godzinie to człowiek ma prawo mieć zwidy nie? Wpadłam powiedzieć dobry wieczór :)[/quote] To zwidy :diabloti:
  15. [quote name='furciaczek']a to ja mam wiedziec... Tobie wypadlo:evil_lol:[/quote] Mi cały czas coś wypada :roll: Ostatnio 4 klepkę zgubiłam :diabloti:
  16. Ej no to chyba jakaś zmowa wszyscy na mnie... A ja tu jestem taka jedna biedna samiutka jak paluszek :-( :diabloti:
  17. [quote name='furciaczek']To do tego plaszcza mikroskop musisz kupic:evil_lol:[/quote] Ta myślisz że mnie stać :eviltong: I co jeszcze może konia na biegunach :diabloti:
  18. [quote name='furciaczek']I MIKROSKOP BO LUZI COS Z GLOWY WYPADLO:diabloti:[/quote] Ale że niby co :hmmmm: :eviltong:
  19. [quote name='furciaczek']I na sexi tylki policjantow patrzec nie chciala.... a to juz podpadajace jest:evil_lol:[/quote] O matko czego ja się tu dowiaduję :crazyeye: Zaraz i ja się zgorszę :diabloti:
  20. [quote name='furciaczek'] moge isc z Toba:cool3::evil_lol: wali mi chyba dzisiaj niezle na glowe:lol::roll:[/quote] Tylko dzisiaj?? Jesteś pewna :diabloti::diabloti::diabloti:
  21. [quote name='furciaczek']A z kad taki wniosek hmm:cool3::diabloti:[/quote] Bo eeeeeeeeeee no ten... No wiedziałam tylko mi z głowy wypadło :diabloti:
  22. [quote name='Niki-lidka']ona same zboczone takie na maksa czyta...no nie agaciuu??:diabloti:[/quote] Chyba ze wstydu się pod ziemię zapadła (albo do Chin po kolejnego psa? :PROXY5:) :diabloti::diabloti::diabloti:
  23. [quote name='furciaczek']I widzisz nie masz racji bo nie o Ciebie:eviltong::evil_lol: ja tam zimy nie lubie:evil_lol:[/quote] Ale ja nie napisałam że do mnie tylko że chyba :eviltong: Ja też nie lubię zimy ale się jej nie boję :diabloti:
  24. [quote name='Niki-lidka']o kim mowa?:diabloti:[/quote] Chyba niestety o mnie :evil_lol: ale.. My się zimy nie boimy :roll: Nie wiem co ta ma do rzeczy ale kij :diabloti:
  25. [quote name='furciaczek']Ja zawsze mam racje:diabloti::evil_lol:[/quote] I tu już nie masz racji bo to ja mam rację :evil_lol:
×
×
  • Create New...