-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
Dobra cioteczki mykam na imprezkę :multi: Jak się uda to jutro spacerek z qmplem do parku a to oznacza świeże foteczki :diabloti: A teraz życzcie mi szczęścia może spotkam swojego księcia z bajki :evil_lol: Dobranoc :p [SIZE=1]Proszę o spokój w nocy :mad: żadnych rozruchów :cool1: Bo Luzia jest wszędzie jak Chuck Norris więc lepiej uważajcie :cool3:[/SIZE]
-
[quote name='agaciaaa'] no wiesz co.. wolisz impreze od dogo :mad:[/quote] Ale to nie tak Agatko :evil_lol: Dobra mykam proszę tylko o nie obrabianie mi zadka jak mnie nie będzie :diabloti:
-
[quote name='agaciaaa']no nie wiem, rowerem troche to potrwa :evil_lol:[/quote] To traktorem :diabloti:
-
[quote name='agaciaaa']eee tam, boisz sie duchów? :evil_lol: przecież ja jade z płaszczem do Ciebie :cool3: :diabloti:[/quote] Tylko się pospiesz bo Edyta zażądała bym ciurka w całym oprzyrządowaniu odebrała :diabloti:
-
[quote name='Justys95']Moja Nika pożera dobermany na śniadanie...:eviltong:[/quote] To musisz zacząć karmić psa :eviltong: :evil_lol:
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
Luzia replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
[quote name='ATLANTYDA'][B]LUZIA [/B]no nie stresuj się kobieto :cool3::eviltong::cool3::eviltong:[SIZE=1] A u Ciebie fotki ok widać? [/SIZE][/quote] No chyba widać a przynajmniej nikt sie nie skarżył Jak chcesz to wpadnij i zobacz :cool3::cool3: -
[quote name='Paulina_mickey']może on miał nadzieje że nie zauważe że jeździ sobie na gape i wyjde z Miki na polko a on wtedy hop i będzie woooolny:diabloti:[/quote] Trzeba było mu mandat wypisać za brak biletu :evil_lol:
-
Kurde a ja nie mogę was pilnować bo na imprezę idę :cool3: Już się boję co zastanę :diabloti:
-
[quote name='_ChiQuiTa_'] Swoją droga Luzia jak bedziesz odbierać ciura to ja chcę Cię zobaczyć w takim umundurowaniu :diabloti: Ty i tak masz już przesrane:evil_lol::mad: [/quote] Najpierw muszę takowe nabyć :evil_lol: Ojojoj strach się bać :diabloti:
-
[quote name='deer_1987']szukam i szukam i zdjec funi nie ma tylko koniki - piekne swoja droga[/quote] Ups bałam się że ktoś to w końcu zauważy :diabloti: Wydało się :eviltong:
-
[quote name='agaciaaa']pozwoliłaś im? :evil_lol:[/quote] A miałam inne wyjście lepiej żeby siedziały niż mnie straszyły :cool1: :diabloti: [quote name='Justys95'] Trza sobie wybudować ściany anty-duchowe :diabloti: [/quote] Tylko gdzie ja takie kupię jeszcze płaszcz przeciw deszczowy muszę zakupić :lol:
-
[quote name='agaciaaa']Ale ja już w drodze przecież, nie bede zawracać po płaszcz :razz: Te duchy pisały pod Twoim nickiem :evil_lol:[/quote] No bo z mojego kompa :evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa'] już widze, jak tu was pilnuje... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Jeszcze by się przyłączyła :evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa']ale sie rozgadałyście jak sobie poszłam.. dzisiaj w nocy zostaje z wami, bo za bardzo rozrabiacie :mad: a Edytka nawet jeszcze nie widziała tego bałaganu :evil_lol:[/quote] Może to i lepiej ja chcę żyć :diabloti:
-
[quote name='g_o_n_i_a']:evil_lol::evil_lol: No to szacun dla autora zdjęc :loveu: A tak w ogole to doberek :D[/quote] Doberek [SIZE=1] Witamy z rana?? :hmmmm: [/SIZE]
-
[quote name='agaciaaa']No właśnie tak myślałam (tfu, przecież ja nie myśle :eviltong:).. w każdym razie postanowiłam, że dziś w nocy bede pilnować swego bloga :diabloti: :evil_lol:[/quote] Jak coś zostaw Sare na straży :evil_lol:
-
[quote name='basia bonnie']a Ty siedź cicho, sardynko jedna:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/quote] Sardynko :mad:
-
[quote name='agaciaaa']moge Ci za darmo oddać :razz: tylko sobie po niego przyjedź :diabloti: rzeczywiście.. a kto mi wczoraj 4 strony nagadał? :mad:[/quote] To mi przynieś :D To nie ja... :cool3: Może to duchy?? :razz:
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]:roflt: no tak.......u Luźki to żeś napisała, że róż lubisz...:eviltong: FUJ!:diabloti:[/COLOR][/quote] Tu też na serdelki nadajesz :diabloti:
-
[quote name='agaciaaa'] Zobaczymy czy mi na to pozwolicie :evil_lol:[/quote] Pozwolić to raczej nie pozwolimy musisz cały czas na dogo siedzieć żeby nie przeoczyć :evil_lol: My jesteśmy nieobliczalne :cool1: :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Sio....infatal.....:diabloti:[/COLOR][/quote] I co sama na serdelki gadasz brzydko :evil_lol:
-
[quote name='basia bonnie'][B][COLOR=Plum]hahaha , róż rządzi :diabloti: :grin:[/COLOR][/B][/quote] Precz mi stąd nie wierna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='agaciaaa']ja też mam żółty :cool3: cześć gaduło! :diabloti:[/quote] No to teraz kto sprzeda taniej :diabloti: JA?! Gaduła ja jestem milczek okropny :eviltong:
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]ja mam czerwony:diabloti::diabloti: róż jest [B]fuj[/B], no nie?:diabloti:[/COLOR][/quote] Zgadzam się nie cierpię tego koloru :angryy: :diabloti:
-
[quote name='Pimpek']Ja mam żółty :evil_lol:[/quote] A za ile odstąpisz :diabloti: